همزمان با روز جوان، نشست صمیمی مدیرعامل با جوانان هلال احمر قم برگزار شد


نشست صمیمانه مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم، با حضور معاون امور جوانان و جمعی از کارشناسان اعضای منتخب کانون های به مناسبت هفته جوان در مرکز امور جوانان هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با آغاز هفته جوان نشست صمیمی جوانان فعال و منتخب با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر برگزار شد.

بر اساس این گزاش، در این نشست، جمعی از دبیران، اعضای اجرایی طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و شماری از اعضای جوان تیم های اعزامی سحر قم به مناطق سیلزده لرستان حضور داشتند.

در ادامه معاون امور جوانان گزارشی از فعالیت های جوانان در سال گذشته و کسب رتبه های حوزه جوانان در سطح کشور به اختصار توضیحاتی ارائه کرد و اعضای منتخب به ارائه گزارش هایی کوتاه از فعالیت های طرح نوروزی و حضور در مناطق سیل زده پلدختر پرداختند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع جوانان هلال احمری ضمن تبریک ایام بویژه میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان اظهار کرد: حضرت علی اکبر علیه السلام الگوی نمونه و اسوه همه جوانان است و شجاعت و همراهی ایشان با امام در میدان کربلا درس بزرگی برای همه آزادگان جهان است.

گل فشان ضمن قدردانی از حضور پر شور جوانان در فعالیت های هلال احمر افزود: تلاش بشردوستانه و بی چشمداشت شما در تمام سال و در طرح های نوروزی و ارائه خدمات به زائران و مسافران از نقاط درخشان فعالیت های هلال احمر به شمار می رود.

وی با تاکید بر هم افزایی بیش از پیش اعضا در اجرای برنامه های مختلف و ارائه طرح های نو گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته تلاش کردیم در اجرای فعالیت های مشترک همه موارد را یکسان سازی کنیم و با توجه به شرایط خاصی که در آغاز سال جدید داشتیم، تمام امدادگران و جوانان و داوطلبان برای ارائه خدمت به هموطنان پرتلاش ظاهر شدند و این تلاش ها همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به حضور موثر تیم های جوانان و امدادگران قم در سیل لرستان، تصریح کرد: هلال احمر به پشتوانه نیروهای داوطلب و خدمت خالصانه در عرصه خدمت رسانی به مردم در سیل اخیر هم توانست براساس آمارها اعتماد اکثریت مردم را نسبت به سایر دستگاه ها جذب کند.

گل فشان با اشاره به اینکه جوانان دریچه ورودی به جمعیت هلال احمر است و جوانان پشتوانه عظیمی برای آینده ی جمعیت و جامعه به شمار می روند افزود: جوانان علاوه بر فعالیت مستمر و ارائه خدمات انسان دوستانه و امدادی باید انگیزه حضور و مشارکت فعالانه در امور خیر را در سایر جوانان ایجاد کنند.