جلسه هم اندیشی کارکنان و اعضای رابط اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی در قم برگزار شد


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: جلسه هم اندیشی اعضای ستادی و رابط طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف اجرای طرح در سال 98 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی از برگزاری جلسه هم اندیشی طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی خبر داد و اظهار کرد: به منظور بررسی و نقد نقاط قوت و ضعف اجرای طرح ملی در سال ۹۸ جلسه هم اندیشی با حضور کارشناسان امور جوانان و مسولین کمیته‌ها و اعضای رابط در مرکز امور جوانان هلال احمر استان قم برگزار شد.

وی با بیان اینکه ارزیابی باعث کاهش نقاط ضعف و افزایش نقاط قوت اجرای طرح می شود، تصریح کرد: این نشست همه ساله به منظور ارزیابی و شناسایی نقاط قوت و ضعف اجرای طرح ملی برگزار می شود تا راهکارهای بهبود اجرای طرح در سال های آتی احصا شود.

براساس این گزارش، در این جلسه ضمن ارائه گزارش توسط کارشناسان و اعضای رابط از اقدامات هر کمیته، جمع بندی نهایی انجام شد، تا با بررسی و ثبت آن طرح در سالهای آتی با قوت و قدرت بیشتری اجرا شود.

یادآور می شود؛ طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از ۲۸ اسفند ماه سال ۹۷ همزمان با سراسر کشور در قم آغاز شد و تا ۱۶ فروردین ماه سال جاری توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان قم اجرایی شد.