جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی توسط کانون غنچه های هلال و دانش آموزی


معاون امور جوانان استان بوشهر از فعالیت های اعضاء کانون غنچه های هلال و دانش آموزی در امر جمع آوری کمک های مردمی خبر داد.

به گزارش معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ کانون های دانش آموزی هم به محل جمع آوری های کمک های مردمی پیوستند. معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر با قدردانی از حضور جوانان این جمعیت در جمع آوری محبت های مردم برای مناطق سیل زده گفت: کانون های دانش اموزی در اقدمای خداپسندانه به جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان کردند.

آمنه غریبی تصریح کرد: اعضای کانون دانش آموزی این سازمان در محل مدارس و کانون های خود از هم سن و سالان خود و همه اقشار نسبت به اهدا وسایل و کمک های خود دعوت نموده اند.

وی افزود: تمامی محل های فعالیتی این جمعیت برای برداشتن گامی در جهت کمک به مردم مناطق سیل زده بسیج گردیده و بصورت ثابت و حتی غیر مستقیم اقدام به جمع آوری کمک های مردمی می نمایند.

آمنه غریبی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر خاطرنشان کرد: اینکه شاهد اینچنین تلاش اعضا در خصوص این مهم هستند چیزی جز پرورش بشردوستی و نوع دوستی و خدمات داوطلبانه نیست چراکه این باور در ذهنیت یک جوان هلال احمر به زیبایی به بار نشسته است و در این حوادث خود را در جایگاه آسیب دیده میبیند که خانه و تفریحات را رها کرده و به یاری هم وطن آسیب دیده خود میپیوندد.

مهربانی کودکانه برای سیل زدگان

مهد های کودک همیار این جمعیت محل جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی برای سیل زدگان هستند. در ادامه جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق سیل زده کشور مهد های کودک همیار این جمعیت نیز به محل جمع آوری این کمک ها شدند.

آمنه غریبی با اشاره به این خبر گفت: همواره مردم ما در سختی و دشواری های بسیار در کنار یکدیگر ایستاده اند.

وی افزود: مهدهای کودک همیار در سراسر استان آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی مردم برای استان هایی که دچار سیل و تخریب منازل و وسایل خود شده اند شده است.