جوانان هلال احمری در همه حوزه ها جلودار ، خط شکن و همیشه در صحنه اند تا سایر جوانان از آنها درس انقلاب و ولایی بودن بگیرند،خدمت بی منت، ویژگی جمعیت هلال احمر


صبح امروز مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونین و اعضای جوانان و دانش آموزی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی به مناسبت در پیش بودن سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان با آیت الله یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه مرکز استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی طی این دیدار ضمن تبریک سال جدید از تلاش ها و زحمات تلاشگران جمعیت هلال احمر به ویژه در سیل و حوادث نوروز ۹۸ تقدیر و تشکر کرد.

آیت الله ابوالقاسم یعقوبی اظهار داشت: پویایی و تحول به وجود آمده در جمعیت هلال احمر خراسان شمالی مشهود است. به همین دلیل باید از مدیرعامل این سازمان در استان و همچنین همکارانشان تقدیر کنم.

وی درباره لزوم توجه به جوانان گفت: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب ۴۰ بار نام جوانان را به کار برده اند که نشان از اهمیت به شما و آینده ای است که به دست شما اداره می شود.

حاج آقای یعقوبی همچنین فعالیت هیئت جوانان حضرت علی اکبر (ع) جمعیت هلال احمر خراسان شمالی را به فال نیک گرفت و افزود: شما جوانان باید اهل تحلیل سیاسی باشید. آمریکا از قدرت گرفتن ما عصبانی شده و تاب دیدن موفقیت ما را ندارد. به همین دلیل تهدید و تحریم می کند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا در ادامه روند خصمانه اش علیه جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست تروریست ها قرار داد که با مشت محکم مردم کشور مواجه شد که یک صدا فریاد زدند همه ما سپاهی هستیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تصریح کرد: شما جوانان هلال احمری در همه حوزه ها جلو دار، خط شکن و همیشه در صحنه باشید تا سایر جوانان از شما درس انقلاب و ولایی بودن بگیرند.

اعتماد مردم، افتخار ماست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی نیز در این دیدار، اعتماد مردم به جمعیت هلال احمر را افتخار این سازمان و تمامی جوانان، داوطلبان و امدادگران آن دانست.

محسن نجات گفت: تا کنون ۱۳۰ میلیارد تومان کمک مردمی به جمعیت هلال احمر کشور رسیده که نشان از اعتماد گروه های مرجع، مردم، هنرمندان و دارد، که به یاری مردم سیل زده کشور شتافته اند.

وی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در سنگرهای مختلف به مردم خدمات امدادی،فرهنگی واجتماعی ارائه می دهد و توسعه فرهنگ بشر دوستی را در اولویت قرار داده است.

وی با افزود: جوانان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی طی طرح های مختلف و برنامه های فرهنگی گوناگون در قالب کانون های دانش آموزی، دانشجویی و طلاب در حال خدمت و حرکت بشر دوستانه فرهنگی هستند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی ادامه داد: ۳۰۰ جوان طی طرح نوروزی در پست های جوانان، خیمه های نماز و… به ۲۷ هزار نفر از زائران حرم امام رضا (ع) خدمت ارائه کردند.

وی گفت: جمعیت هلال احمر به سه هزار و ۴۱۵ نفر حادثه دیده از سیل در شهرستان های مانه و سملقان، راز و جرگلان و عشایر شیروان که در شهرستان مراوه تپه استان گلستان مستقر بودند خدمت ارائه دادند و این خدمت بی منت، نشان افتخار ماست.

نجات به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره گام دوم انقلاب نیز اشاره کرد و افزود: رهبر انقلاب اهمیت بسیاری برای استفاده از ظرفیت جوانان قائل هستند و ما نیز در این راستا از سال گذشته حرکت رو به جلوی فرهنگ ساز را با حضور جوانان آغاز کرده ایم که تلاش می کنیم به یمن در پیش رو بودن روز جوان، از امروز پر انرژی تر به جلو حرکت کنیم.