نتایج مسابقه نماهنگ ۵۹ ثانیه ای کانون های جوانان اعلام شد

دبیر شورای مرکزی کانون های جوانان از اعلام نتایج مسابقه نماهنگ 59 ثانیه ای کانون های جوانان شعب کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان عزیزاله رحمتیان نیا اظهار داشت: مسابقه ای تحت عنوان نماهنگ ۵۹ ثانیه ای از فعالیت کانون های جوانان سراسر کشور با هدف انتشار و نشر فرهنگ بشر دوستی اجرا شد که پس از بررسی در هیئت داوران نتایج اعلام شد.

وی در تشریح بیانیه هیئت داوران افزود: این نوع فعالیت و جشنواره ها نقش موثری در شکوفایی استعدادها و استفاده از ظرفیت هنری اعضا به ویژه در حوزه جلوه های بصری مفید و ارزنده خواهد بود که در گام نخست شاهد حضور گسترده اعضا و ارسال متعدد آثار بودیم.

دبیر شورای مرکزی کانون های جوانان بیان کرد: انتظار می رود اعضا با تمرین و بهره گیری از آموزش های موثر در این راستا بتوانیم گام موثری در این حوزه برداشته و فعالیت های جوانان را به شیوه نوین نشر دهیم زیرا گرایش جوانان فرصت مغتنمی است که باید کارشناسان به آن بپردازند.

وی گفت: لازم است اعضا برای پیشرفت کار و ارتقا سطح کیفی نماهنگ به ملاک های داوری  جشنواره که از قبل عنوان شده بود توجه بیشتری کنند و امیدواریم در سال پیش رو با کیفیت بهتر نماهنگ ها گام جدیدی در حوزه فعالیت های سازمان جوانان برداریم.

رحمتیان نیا در معرفی آثار برگزیده کشوری تصریح کرد: از استان همدان شهرستان های (ملایر، کبودر آهنگ)، یزد، قزوین، آذربایجان شرقی (عجب شیر)، سیستان و بلوچستان (ایرانشهر)، البرز(فردیس، کرج)، ایلام- خواهر برادر و (دهلران)، خراسان جنوبی (طبس، بیرجند)، آذربایجان غربی(چایپاره، بوکان)، فارس (سپیدان)، بوشهر(جم)، اصفهان(اردستان)، مازندران(قایمشهر)، و خوزستان(دزفول) آثار برگزیده معرفی می شوند.