بیانیه تشکل های دانش آموزی کشوردر اعلام همدردی وحمایت همه جانبه از هموطنان سیل زده

در پی بروز سیل اخیر در بسیاری از استان های کشور و خسارت های مالی و جانی بوجود آمده ما دانش آموزان اعضای تشکل های دانش آموزی در سراسر کشور ،ضمن ابراز همدردی با هموطنان آسیب دیده به ویژه دانش آموزان همکلاسی و فرهنگیان در این روزهای سخت وبحرانی از تمامی ملت های اسلامی ، آحاد مردم و مجامع ونهادهای مختلف می خواهیم کمک های بشردوستانه خودرا برای آسیب دیده گان ارسال کنند.

این روزها روز تجلی ایثار و نوعدوستی و مشارکت جویی است، امروز زمان امدادرسانی به هموطنان آسیب دیده و دانش آموزان و خانواده های گرفتار در سیل است، هم اکنون دانش آموزان و خانواده ها حمایت و یاری همه آحاد را می طلبند، لذا در نخستین روزهای سال نو با تشکیل شورای هماهنگی و کمیته های بحران تشکل های دانش آموزی به امدادرسانی مشغول خواهند شد.

دانش آموزان نستوه مناطق سیل زده بدانند، ما استوارتر از گذشته از مقاومت و ایستادگی شما عزیزان در این مرحله ی سخت حمایت نموده و از هر اقدامی که شایسته است فروگذار نخواهیم کرد و دوشادوش تمامی همکلاسی های خود در روز چهارشنبه ۲۸/۱/۹۸ با برگزاری مراسم سیل مهربانی همکلاسی ها، در تمامی مدارس کشور با اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی خود به یاری تان خواهیم شتافت.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی امداد رسانان در سراسر کشور باردیگر بر لزوم تداوم کمک ها و امدادها در نقاط حادثه دیده تا رفع کامل مشکلات هموطنان متأثر از سیل اخیر تأکید می کنیم و امیدواریم زمینه ای برای همراهی و همدلی بیش از گذشته در این امر مهم مهیا شود.

ما دانش آموزان عضو تشکل های دانش آموزی بعنوان اجزایی از پیکره ای ملت بزرگ ایران با شعار” هر مدرسه یک پایگاه همدلی” در سیل مهربانی همکلاسی ها مشارکت خواهیم کرد و پشتیبانی و همدلی و همدردی خودرا به اثبات خواهیم رساند.

شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی
فروردین ماه ۱۳۹۸