همراهی و همدلی اعضای کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر استان فارس در جمع آوری کمک های مردمی

اعضای جوانان هلال احمر استان فارس در کانون های دانشجویی و جوانان اقدام به برپایی ایستگاهای جمع آوری کمک های مردمی به نفع سیل زدگان کشور عزیزمان ایران کردند.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس، غلامحسین تجلی از همراهی اعضای جوانان هلال احمر استان فارس در کانون های دانشجویی و جوانان برای جمع آوری کمک های مردمی خبر داد و گفت: وقتی جایی میلرزد و یا بر اثر حوادث طبیعی منطقه ای از کشور عزیزمان ایران دچار مشکلاتی میشود هر جوان هلال احمر خود را برای انجام خدمت اماده میکند و جوانان هلال احمر در استان فارس با همراهی داوطلبان در جمع آوری کمک های مردمی تلاش کردند.

وی ضمن قدردانی از همکاری همه جانبه جوانان در جمع آوری کمک های مردمی و هماهنگی با واحد داوطلبان از اهداء کمک نقدی و غیر نقدی کودکان در کانون های دانشجویی شهرستانهای مرودشت و خرم بید، آباده، داراب، قیروکارزین، شیراز سپیدان و همدلی غنچه های هلال احمر شهرستان فراشبند تقدیر کرد.

معاون امور جوانان از سایر همکاران در شعب درخواست کرد: وسایل مورد نیاز زلزله‌زدگان و مخصوصان کودکان و موراد لازم برای فعالیت جوانان در تیم های سحر را اعلام کرده و ضمن هماهنگی با واحد داوطلبان در این امنر مشارکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: اعضای جوانان همراه با سایر داوطلبان پس از جمع‌آوری کمک‌های مردمی آن را به هلال احمر تحویل می‌دهند تا توسط هلال احمر به دست مردم خوزستان برسد.

در پایان خاطر نشان میگردد با تلاش تیم سحر استان فارس و پایان این ماموریت در استان خوزستان بازتاب های رسانه ای از فعالیت های جوانان هلال احمر استان فارس نمود مشخصی داشته بدین صورت که در رسانه های مختلف فعالیت های جوانان هلال احمر در تیم سحر فارس مورد تقدیر قرار گرفته است.