فعالیت جوانان تهران در راستای تسکین آلام سیل زدگاناعضای جوانان پاکدشت با فعالیت های بشردوستانه در کمک به سیل زدگان اقدام به بسته بندی و تفکیک کمک های غیر نقدی مردمی جهت سهولت توزیع آن در مناطق سیل زده کردند.

مسئول امور جوانان هلال احمر پاکدشت گفت:اعضای جوانان در این جمعیت همواره مشغول جمع آوری، تفکیک و بسته بندی کمک‌های دریافتی از سوی مردم برای مردم مناطق سیل زده هستند.

ابوذر نعیمی افزود: جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت در محل‌هایی چون میادین شهر، مساجد، مصلی نماز جمعه و دیگر مکان‌های پرتردد اقدام به برپایی پایگاه و مستقر کردن صندوق به همراه دستگاه‌های کارت خوان فعال برای جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم پاکدشت کرده است.

وی با بیان اینکه اکنون نیاز مردم مناطق سیل زده اقلام بهداشتی و غذایی است، عنوان کرد: تاکنون کمک‌‌های غیر نقدی مردم شهرستان شامل اقلامی چون پتو، کنسرو، مواد خوراکی، آب معدنی، برنج و روغن، لوازم بهداشتی و غیره از انبار امدادی جمعیت هلال احمر پاکدشت پس از تفکیک و بسته بندی به مناطق سیل زده ارسال خواهد شد.

دستان مهربان دانش آموزان دبیرستان دخترانه مفید

به همت دستان پرمهر اهالی کانون دانش آموزی دبیرستان دوره اول دخترانه مفید، عواید حاصل ازبازارچه خیریه دستان مفید به حساب هلال احمر جهت کمک به سیل زدگان به حساب جمعیت هلال احمر واریز شد.

اعضای کانون دانش آموزی دبیرستان دوره اول دخترانه مفید در راستای طرح سیل مهربانی همکلاسی ها با همراهی جمعیت هلال احمر منطقه ۳ با اعطای بخشی از درآمد حاصل از بازارچه خیریه که کل امور اجرایی و مدیریتی آن بر عهده خودشان بود توانستند در این امر بشردوستانه مشارکت کنند.

جمع آوری اقلام و کمک های نقدی و غیر نقدی در ساختمان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

جمع آوری کمک های مردمی در جنب ساختمان صلح با همکاری هلال احمر منطقه ۸ انجام شد. در اولین روز فرمانده مرکز مقاومت بسیج هلال احمر، محمدرضا پورساداتی و جانشین فرمانده مسعود صالحی از امدادگران منطقه ۸ تشکر و قدر دانی کردند.

خانم رضایی رییس جمعیت هلال احمر منطقه ۸ خطاب کرد: دستی که کمک می کند، از دستانی که برای دعا بالا می روند مقدس تر است.

وی گفت: حبوبات، کفش، پتو، لباس و غیره به همراه کمک های نقدی از اقلام جمع آوری شده است.

خدمت ادامه دارد

جمع آوری اقلام ضروری حاوی وسایل مورد نیاز مانند پتو،آب،مواد غذایی و لباس به همت جوانان جمعیت ملارد به مناطق سیل زده ارسال شده است در این روزهای سخت مردم و خیرین شهرستان ملارد با هلال احمر همکاری کرده و کمک های غیر نقدی و نقدی را جمع آوری کرده و برای مردم سیل زده ارسال می کنند.

تلم خانی خیر جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد به همراهی جمعی از خیرین در استان لرستان خدمات بشر دوستانه و داوطلبانه برای تسکین بخشی از آلام خانواده های آسیب دیده از سیل انجام می دهند.

دانش آموزان آموزشگاه شهید رجایی نیز تغذیه ی یک هفته خودشان را به دانش آموزان سیل زده اهدا کردند.