برگزاری نشست اجرای طرح توانمندسازی محلی با رویکرد توسعه کسب و کارهای خرد در قم


جلسه مشترک کانون دانشجویی هلال احمر با کارشناس و نماینده شرکت کاردوک و همچنین نماینده و کارشناس امور اجتماعی استانداری قم در مرکز امور جوانان هلال احمر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، در این جلسه که با حضور کارشناسان کانون دانشجویی، برگزار شد، در خصوص اجرای طرح توانمندسازی محلی با رویکرد توسعه کسب و کارهای خرد در مناطق آسیب زای استان قم بررسی و بحث شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه کارشناس امور جتماعی استانداری قم، در این جلسه حضور داشت، و اعلام شد که دفتر تسهیلگری زیر نظر استانداری قم در محله شهرقائم راه اندازی شده و آغاز به کار کرده است، و دفتر تسهیلگری دیگر نیز، در منطقه امین آباد در حال راه اندازی است.

همچنین، در این نشست مقرر شد؛ با توجه به اینکه اعضای فعال در طرح توانمندسازی محلی با رویکرد توسعه کسب و کارهای خرد می توانند با دفاتر تسهیلگری همکاری نمایند، از ظرفیت های این دفاتر بهره برده و این اعضاء دارای اولویت برای همکاری با دفاتر تسهیلگری هستند.

یادآور می شود؛ در صورت فراهم شدن شرایط، از پتانسیل اعضای جمعیت هلال احمر در راستای تشکیل گردهمایی های توسعه کسب و کار های خرد استفاده شود.

گفتنی است، در پایان این جلسه مقرر شد در جلسه بعدی، از اعضای داوطلب جهت تسهیل گری کسب و کارها دعوت شود تا در خصوص انتخاب محلات مورد نظر و زمینه های فعالیت خود تصمیم گیری نمایند.