اعزام بیش از ١٠٠ نفر از طلاب جمعیت هلال احمر استان مرکزى به مناطق سیل زده کشور

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از اعزام ۱۲۰نفر از اعضاى كانونهاى طلاب اين جمعيت به مناطق سيل زده خبر داد.

به گزارش روابط عمومى جمعیت هلال احمر استان مرکزى؛ آرش اشتری در این رابطه بیان داشت: با توجه به بارش های اخیر در مناطق مختلف کشور و وقوع سیلاب در استان لرستان و با توجه به معین بودن استان مرکزی، یک تیم ۱۲۰ نفره از اعضای کانون های طلاب حوزه های علمیه شهرستان های اراک و شازند برای جهاد و کمک رسانی به مناطق اعزام شدند .
اشترى عنوان کرد: این تیم ۱۲۰ نفره به سرپرستی حجه السلام میر هاشمی مسئول دفتر نمایندگى ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اعزام و به ارائه خدمت رسانی و کمکهای امدادی و بازسازی و تعمیر منازل در مناطق سیل زده لرستان بخش پلدختر پرداخته اند.
وى افزود: با توجه به نیازسنجى هاى انجام شده علاوه بر کمکهاى نقدى و غیرنقدى به مردم سیل زده، حضور ساماندهى شده و منظم تیم هاى کارآمد جمعیت هلال احمر اعم از تیم هاى امدادى و جهادى، کمک قابل توجهى هم از لحاظ فیزیکى و هم از لحاظ روانى به مردم خواهد کرد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزى ضمن قدردانى از کلیه این عزیزان، اظهار داشت: امید است هر چه سریعتر با اتحاد و همدلى مردم ایران و همچنین قشر سختکوش هلال احمرى در کنار دیگر دستگاه هاى مدیریت بحران، این حادثه هم به خوبى پشت سر گذاشته و مردم به زندگى عادى خود بازگردند.