در بازدید وزیر آموزش و پرورش از فعالیت های جمعیت هلال احمر در استان خوزستان مطرح شد:

آمادگی در برابر مخاطرات با هماهنگی بیشتر بین وزارت آموزش و پرورش و هلال احمر 

نماینده معاون سازمان جوانان در خوزستان از حضور وزیر آموزش و پرورش در ستاد مرکزی قرارگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان؛سعید بابایی، معاون پیش دبستانی و دبستان سازمان جوانان گفت: در جلسه وزیر آموزش و پرورش با مسئولین هلال احمر، گزارشی از نحوه امدادرسانی در استان خوزستان توسط مسئولان جمعیت هلال‌احمر تشریح شد.
نماینده معاون سازمان جوانان در خوزستان ادامه داد: در این جلسه گزارشی در خصوص جوانان و نوجوانان هلال احمر در قالب تیم های سحر و همچنین مشارکت دادرسان هلال احمر در برپایی کمپ های اسکان اضطراری در شهرستان های مختلف استان خوزستان توسط وی توضیحاتی ارائه شد.
وی اظهار داشت: در این جلسه عنوان شد برای آمادگی در برابر مخاطراتی که کشور با آن ها روبرو می شود، نیاز به  هماهنگی و انسجام بیشتر بین جمعیت هلال احمر و آموزش و پرورش است تا این آموزش ها در سطح وسیع تری به دانش آموزان ارائه شود.
بابایی در پایان گفت: سید محمد بطحانی،وزیرآموزش و پرورش از زحمات جمعیت هلال احمر و همچنین سازمان جوانان قدر دانی کرد و امیدوار بود کمک های هلال احمر کمکی برای کاهش آلام بشری مردم سیل زده خوزستان باشد.