فراخوان جوانان داوطلب برای خدمت رسانی در مناطق سیل زده

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان به همراه معاونان امور جوانان استان های قم، اصفهان و نماینده معاونت دانش آموزی سازمان جوانان برای بررسی تمهیدات حضور و استقرار تیم های جوانان داوطلب در قالب تیم های خدمت رسانی در منطقه سیل زده پلدختر لرستان، در این مناطق حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ علی گنج کریمی، معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان و تیم همراه، با هدف ارزیابی نحوه حضور جوانان و بررسی تمهیدات لازم جهت استقرار جوانان داوطلب در مناطق آسیب دیده از سیل اخیر، در شهرستان پلدختر استان لرستان حاضر شد.

وی با اشاره به اینکه جوانان عضو هلال احمر در پلدختر پیش از وقوع سیل فعالیت خود را در قالب تیم های هشدار دهنده آغاز کرده بودند، اظهار کرد: هم اکنون بخش عظیمی از این منطقه دچار آسیب های شدید زیرساختی شده است و در حال ارزیابی منطقه و بررسی تمهیدات لازم جهت حضور اعضای داوطلب برادر سازمان جوانان برای خدمت رسانی به آسیب دیدگان از سیل هستیم.

وی با بیان اینکه با ارزیابی صورت گرفته مراحل حضور تیم های جوانان را با رویکرد فعالیت هایی سازندگی و بازسازی مورد بررسی قرار داده ایم افزود: در تلاش هستیم بزودی شرایط حضور جوانان داوطلب را برای ارائه این خدمات در مناطق سیل زده فراهم کنیم.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان تصریح کرد: از تمام اعضای برادر عضو کانون های سازمان جوانان هلال احمر که، با توجه به شرایط سخت موجود در این مناطق؛ علاقمند به مشارکت در این امر بشردوستانه و سازندگی و همیاری مردم این مناطق هستند دعوت میکنیم، با حضور در هلال احمر مراتب آمادگی خود را به دبیران کانون ها اعلام نمایند تا در اولویت اعزام به مناطق سیل زده کشور قرار بگیرند.