پیوستن نماینده مجلس به کمپین بهرفت


نماینده مردم شهرستان کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی به کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی پیوست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ محمدباقر خلفی، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: نماینده مردم شهرستان‌های کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا به همراه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز با بازدید از فعالیت و برنامه‌های پست‌های کرج و فردیس با امضای میثاق نامه به پویش بهبود رفتارهای ترافیکی پیوست.

به گفته خلفی، محمد جواد کولیوند، نمایند مردم شهرستان کرج در دفتر یادمان پست طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی شهرستان کرج نوشت: در تاریخ ۹۸/۱/۵ از محل هلال احمر میدان حافظ بازدید نمودم، بسیار خرسند شدیم جوانان عزیزمان با شعور‌ و شعف در راهنمایی بازدید کنندگان و همچنین مسافران احتمام جدی نموده‌اند. ان شاالله با رعایت موارد ایمنی سالی پر از سلامتی داشته باشیم.

جوانان و امدادگران بازوان اصلی جمعیت هلال احمر هستند

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج گفت: نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی از سه پست‌ طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و پایگاه امداد جاد‌ه‌ای بانوان شهرستان کرج بازدید کرد.

به گفته هاشم نژاد، محمد جواد کولیوند ضمن قدر دانی از زحمات جوانان در نوروز اعلام کرد: هلال احمر همواره در راستای خدمت به مردم گام برداشته است.

وی ادامه داد: جوانان و امدادگران به عنوان بازوهای جمعیت خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی برای خدمت به مردم‌ تلاش می‌کنند.

کولیوند با اشاره به اینکه همواره شاهد فعالیت های مفید و تاثیرگذار این مجموعه در تمامی نقاط ایران اسلامی هستیم بیان کرد: هرجا حادثه‌ای‌شهروندان عزیز را به رنج آورد سفیران مهربانی در آن جا حضور دارند تا التیام زخم ها و تسکین دردهای بشری باشند چرا که زیر بنای این مجموعه با نیت خیرخواهانه و برپایه مهر و مهرورزی و مهربانی قرار گرفته است .

وی در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه جوانان استان البرز در همه عرصه ها و مشارکت‌های اجتماعی حضور پررنگی دارند.

گفتنی است، محمد جواد کولیوند با پیوستن به کمپین بهبود رفتار ترافیکی از هموطنان خواست با رعایت موارد ذکر شده در میثاق نامه بتوانند امسال را با کمترین حادثه پشت سر بگذرانند.

پیوستن به کمپین بهرفت مساوی با کاهش تلفات جاده‌ای است

محجوبه نامجو، سرپرست جمعیت هلال‌احمر شهرستان فردیس گفت: حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی در پست شهید فهمیده حضور پیدا کرد.

به گفته نامجو، محمد جواد کولیوند در بازدید از پست شهید فهیده شهرستان فردیس تصریح کرد: ترویج و اشاعه فرهنگسازی رفتارهای ترافیکی بهترین و کارآمدترین راه برای کاهش تلفات تصادفات جاده‌‌ای است.

محمد جواد کولیوند با حضور در پست ایمنی و سلامت مسافران‌نوروزی فردیس با تبریک سال نو و آرزوی درخشش و پیشرفت جوانان هلال احمر در سال جدید گفت: نیرو های همیشه آماده هلال احمر ثابت کرده اند که میتوانند همیشه و همه جا کمک حال و قوت قلب مردم باشند.

وی‌ با‌ بیان اینکه پست های نوروزی فرصتی مناسب برای خدمت رسانی جوانان به مردم است اظهار کرد: پست‌های نوروزی می‌توانند محل مناسبی برای استراحت مسافران نوروزی، راهنمایی مسافران، با اقدامات اولیه امدادی و سرگرم کردن کودکان باشد.

نماینده مردم فردیس در مجلس شورای اسلامی به کمپین بهرفت پیوست و درادامه تصریح کرد: من هم به کمپین بهرفت پیوستم آرزو می‌کنم که امسال شاهد کمترین میزان خسارت و تلفات جاده ای باشیم وفرهنگ رانندگی ما افزایش پیدا کند.