پیوستن استاندار خوزستان به پویش بهرفت، جمعیت هلال احمر خوزستان خدمات خود را نسبت به سال گذشته دوچندان کرده است


استاندار خوزستان با حضور در پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر اهواز میثاق نامه بهبود رفتارهای ترافیکی را امضاء کرد و به پویش «بهرفت» پیوست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، دکتر غلامرضا شریعتی به منظور بررسی خدمات رسانی به مسافران نوروزی در پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر اهواز حضور یافت و با تعدادی از مسافران نوروزی گفت و گو کرد.

وی همچنین از بخش های گوناگون این پست از قبیل ایستگاه راهنمایی، فضای دوستدار کودک، اسکان موقت و نمازخانه بازدید کرد و پس از امضای میثاق نامه بهبود رفتارهای ترافیکی، به پویش سراسری بهرفت پیوست.

شریعتی سپس در جمع صمیمی جوانان جمعیت هلال احمر اهواز حضور یافت و دغدغه ها و نقطه نظرات اعضای شرکت کننده در طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی استماع کرد.

استاندار خوزستان در حاشیه بازدید از پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمعیت هلال احمر پیش از ایام نوروز با برنامه ریزی و استقرار ایستگاه های ایمنی و سلامت و امداد و نجات، خدمات خوبی به مسافران نوروزی ارائه داده است.

وی با اشاره به استقرار ۴۴ پایگاه ثابت و موقت جمعیت هلال احمر در سطح استان خوزستان افزود: ۳۷ پست جوانان نیز در امر خدمت رسانی به مسافران نوروزی در سطح استان فعالیت می کنند.

شریعتی ادامه داد: جمعیت هلال احمر در ایستگاه های خدمت رسانی خود در حوزه های مختلف خدمات خوبی را به مسافران به ویژه به کودکان و نوجوانان ارائه داده است.

وی تصریح کرد: ایجاد اتاق های نقاشی برای کودکان، استراحتگاه و نمازخانه برای مسافران توسط جمعیت هلال احمر راه اندازی شده تا بتوانیم خدمات بهتری نسبت به سال های قبل به مسافران ارائه دهیم.

استاندار خوزستان با اشاره به راه اندازی ایستگاه هایی برای توصیه رعایت سرعت مجاز در جاده ها گفت: این کار توسط جوانان جمعیت هلال احمر و با هدف کاهش سوانح رانندگی انجام شده است.

جمعیت هلال احمر خوزستان خدمات خود را نسبت به سال گذشته دوچندان کرده است

شریعتی اظهار کرد: جاذبه های طبیعی و گردشگری استان محل مناسبی برای بازدید مسافران نوروزی است و انتظار می رود خدمت رسانی دستگاه های متولی به مسافران نوروزی نیز به خوبی انجام شود.

وی گفت: برخی از دستگاه های خدمات رسان عملکرد ضعیفی در ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی داشته اند لذا از آنها انتظار می رود هرچه سریعتر این عقب ماندگی ها را جبران کنند.

استاندار خوزستان با تقدیر از تلاشهای هلال احمر استان در ایام نوروز گفت: مجموعه هایی که ضعیف عمل کرده اند، باید شرایط لازم برای خدمت رسانی به مسافران را فراهم کنند همانگونه که آموزش و پرورش و جمعیت هلال احمر استان نسبت به سال گذشته تلاش های خود را دوچندان کرده اند.