دیدار سرزده رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور از پایگاه طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در قم

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور به صورت سرزده از پایگاه نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی مستقر در عوارضی قم_کاشان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر شهاب الدین صابونچی، بدون اطلاع قبلی و به صورت سرزده با حضور در پایگاه عوارضی قم_کاشان طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در قم ضمن گفتگو با جوانان از تلاش های جمعیت هلال احمر قم در ایام نوروز تقدیر کرد.

وی با نگارش یادداشتی در دفتر یادبود این پایگاه نوشت: “با سپاس و تقدیر از زحمات و تلاش ارزشمند جوانان عزیز هلال احمر قم و همکاران جمعیت استان که خالصانه در خدمت مردم و مسافران نوروزی هستند.”

بر اساس این گزارش،  دکتر صابونچی ضمن بازدید از ایستگاه دوستدار کودک این پایگاه و همچنین طرح های ابتکاری جوانان قم با معاون امور جوانان هلال احمر قم در این پایگاه دیدار کرد.

یادآور می شود؛ معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در ایام نوروز همچون سراسر کشور با اجرای نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و همیاری ۱۶۰ جوان در ۲۶ پست ثابت، سیار و سحاب اقدام به ارائه‌ی خدماتی همچون توزیع بروشورهای آموزشی، برپایی ایستگاه سلامت سنجش فشار و قند خون و ارائه اطلاعات پیشگیرانه در خصوص اعتیاد در قالب طرح پیمان، برپایی خیمه های نماز، فضای دوستدار کودک و همچنین پویش بهرفت کرده است.