معاون‌رییس جمهور در استان همدان به پویش بهرفت پیوست


معاون رییس جمهور ورییس میراث‌فرهنگی وگردشگری در بازدید از پایگاههای طرح ایمنی وسلامت مسافرین نوروزی به پویش ملی بهرفت پیوست.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان، معاون جوانان استان گفت: علی اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهور ورئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری در بازدید از پایگاه‌های طرح در شهرستان همدان به پویش ملی بهرفت پیوست.

مریم پاک‌بین افزود: در این بازدید معاون رییس‌جمهور با حضور در پایگاه شهید گوهری نسبت به ثبت اثر انگشت خود در میثاق نامه اقدام کرد.

وی با بیان اینکه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در این بازدید از حضور داوطلبانه اعضاء در پایگاه‌ها تقدیر کرد تصریح کرد: معاون رئیس جمهور حضور جوانان در بهبود رفتارهای ترافیکی مسافرین را مثبت و اثرگذار ارزیابی کرد.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان تصریح کرد: پیوستن مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی به پویش ملی بهرفت می تواند جوانان عضو را در ارائه خدمات طرح که همانا ایمنی وسلامت مسافرین است مصمم‌تر سازد.

ثبت اثر انگشت بر روی میثاق نامه توسط جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از پویش بهرفت در استان همدان به عمل آمده و مسؤولان بسیاری از جمله جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان به این پویش پیوستند.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان، مریم پاک‌بین با بیان اینکه جمعیت بشردوست هلال احمر به دنبال کاهش تصادفات و افزایش ضریب امینی و امنیت سفر است اظهار کرد: پویش ملی بهرفت به دنبال یک تلنگر است تا همه مردم بدانند با رعایت چند نکته ساده حجم بسیاری از تصادفات کاسته می‌شود.

وی با بیان اینکه پیوستن شخصیت‌های مهم کشوری و استانی به این پویش باعث تشویق مردم می‌شود افزود: اسوه‌ها و الگوهای جامعه در این مهم نقش به سزایی دارند و حرکات و سکنات آنان در مردم موثر است.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان تصریح کرد: پیوستن سردار مهدی فرجی، جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) به عنوان نمادی از دلیرمردان هشت سال دفاع مقدس قابل احترام برای همگان به پویش ملی بهرفت و امضا میثاق‌نامه بر جوانان تأثیر گذار است.

پاک‌بین همچنین ادامه داد: حسین افشاری، سرپرست فرمانداری شهرستان همدان، عباس صوفی، شهردار همدان، سعید خوشبخت رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شهرداری همدان نیز به پویش ملی بهرفت پیوستند.

وی خاطرنشان کرد: مهرداد حمزه، مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان نیز به این پویش ملی پیوست و این میثاق نامه را امضا کرد.

ماروپله امدادی در پایگاه شهید ابراهیم خانی ملایر

رییس جمعیت هلال احمر ملایر گفت:همزمان با شروع طرح ایمنی وسلامت مسافرین نوروزی اعضاء جوان ملایری با برپایی دوپست ثابت در میدان کوثر واستقلال ویک پست سیار در پارک کوثر با آمادگی کامل مشغول ارائه خدمت به مسافرین نوروزی هستند.

حسن آبخو اظهار داشت: با توجه به اینکه قسمت اعظم مسافرین از میدان کوثر وارد ملایر می‌شوند فضای دوستدار کودک و ایستگاه سلامت در جواراین پست برپا شده است.

وی بیان کرد:طرح ابتکاری ماروپله و منچ امدادی در فضای دوستدارکودک این پایگاه به منظور جذب کودکان مسافران اجرا می‌شود که مورد استقبال قرار گرفته است.

رییس جمعیت هلال احمر ملایر تصریح کرد: اعضاء جوان در پارک کوثر هم با برپایی پست سیار نسبت به خدمت رسانی به مسافرین در این پارک اقدام می‌کنند.