تاکید نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی بر عضویت در پویش بهرفت

نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی خواستار عضویت مردم و مسئولان در پویش ملی بهرفت شد.

 

دکتر بهروز بنیادی در بازدید از پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی شهید احمد موسوی جمیعت هلال احمر بردسکن اظهارداشت: پویش بهرفت”بهبود رفتارهای ترافیکی” گامی موثر در جهت کاهش رفتارهای ترافیکی غلط و کاهش آسیب های ناشی از حوادث جاده ای است.

عضو کمیسون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اعضای جوانان شهرستان بردسکن با خدماتی ک به مسافرین ارائه می کنند زمینه ساز سفری سالم را برای مسافران و دیگر شهروندان هستند.

گفتنی است در حاشیه بازدید دکتر بنیادی نماینده مردم شهرستان بردسکن به باامضاء میثاق نامه بهویش ملی بهرفت پیوست.

ارائه خدمت به بیش از ۶ هزار زائر حرم رضوی همزمان با سخنرانی رهبر معظم انقلاب

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از اراه خدمت به بیش از ۶ هزار زائر حرم رضوی همزمان با نخستین روز از سال ۹۸ و سخنرانی رهبر معظم انقلاب خبرداد.

علیرضا معین زاده اظهارداشت: خراسان رضوی همه ساله در روز نخست فروردین ماه میزبان ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظلله العالی) است که در این همین راستای جمعیت هلال احمر نیز در کنار سایر دستگاه های اجرایی به زائران حرم رضوی ارائه خدمت می کند.

وی تصریح کرد: با توجه به اعلام نیاز آستان قدس رضوی امسال ۱۰۰ جوان در قالب ۵۰ تیم سحاب ثامن به ارائه خدمت به زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) و شرکت کنندگان در مراسم سخنرانی رهبر انقلاب پرداختند.

معین زاده خاطرنشان کرد: این طرح هرساله و به ابتکار معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی اجرا می شود.

وی یادآورشد: نشست توجیهی تیم های سحاب ثامن با حضور مسئولان معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان برگزار و تیم ها از صبح امروز در مکان های تعیین شده مستقر و تا پایان سخنرانی رهبر معظم انقلاب به زائران ومجاوران حرم رضوی خدمت ارائه می کنند.

تاکید مدیران و مسئولان استان خراسان رضوی بر تقویت پویش ملی بهرفت

در دومین روز از اجرای طرح ملی ایمنی وسلامت مسافران نوروزی شاهد حضور مسئولان و مدیران استانی و شهرستانی در پست های نوروزی جمعیت هلال احمر در سطح استان هستیم. مسئولان در این بازدیدها با پیوستن به پویش ملی بهرفت”بهبود رفتار ترافیکی” بر تقویت این پویش و عضویت همه آحاد جامعه در آن تاکید کردند. بهرفت پویشی ملی است که به ابتکار جمعیت هلال احمر در جهت کاهش حوادث ترافیکی تشکیل شده که ماحصل آن کاهش این حوادث در سال های اخیر است.

پویشی ملی بهرفت نباید منحصر به ایام نوروز باشد

استاندار خراسان رضوی گفت: پویشی ملی بهرفت “بهبود رفتار ترافیکی” نباید منحصر به ایام نوروز باشد.

علیرضا رزم حسینی در حاشیه بازدید از پست‌های ایمنی و سلامت نوروزی جوانان هلال احمر مشهد اظهارداشت: کمپین بهرفت گامی بزرگ در جهت کاهش رفتارهای پرخطر ترافیکی و به طبع آن کاهش آسیب‌های ناشی از حوادث جاده‌ای است.

وی با بیان اینکه استان خراسان رضوی سالانه میزبان بیش از ۲۵ میلیون مسافر نوروزی است، افزود: این پویش تاثیر بسزایی در کاهش حوادث ترافیکی سطح محورهای مواصلاتی این استان دارد.

رزم حسینی عنوان کرد: اقدامات هلال در کنار سایر دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در سال های اخیر باعث کاهش حوادث ترافیکی در جاده های کشور شده است.

استاندار خراسان رضوی در حاشیه این بازدید از نزدیک در جریان ارائه خدمات به زائران بارگاه رضوی قرار گرفت.

گفتنی است؛ استاندار خراسان رضوی در جریان بازدید از پست‌های ایمنی و سلامت جوانان هلال احمر خراسان رضوی، با امضاء میثاق‌نامه طرح بهرفت به این کمپین پیوست.

خدمات هلال احمر آرامش بخش و قابل تقدیر است

فرماندار بجستان گفت: خدمات هلال احمر به ویژه پست های نوروزی خداپسندانه،آرامش بخش و قابل تقدیر است.

حسین ابراهیمی کردیانی در بازدید از پست جوانان جمعیت هلال احمر این شهرستان افزود: با پیش بینی های انجام شده امیدواریم شاهد حادثه ای برای هیچ یک از هموطنانمان در ایام نوروز نباشیم.

وی با اشاره به آمادگی نیروهای هلال احمر تصریح کرد: این امر نشانگر اهمیت موضوع خدمت به مردم در نزد این نهاد می باشد.

ابراهیمی عنوان کرد: از جوانان هلال احمر کمال تشکر را دارم که پرچم خدمت و نوع دوستی را در پرترددترین روزهای سال، برافراشته نگه داشته اند و نقش اساسی در کاهش تصادفات جاده ای ایفا کرده اند .

فرماندار بجستان عنوان کرد: امید است امسال نیز با مشارکت پرشور جوانان این پست نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی نیز با موفقیت و به بهترین نحو اجرا شود و بتوانیم خدمات ارزنده‎ای به هموطنان ارائه کنیم.

حسین ابراهیمی کردیانی در پایان این بازدید به این کمپین ملی پیوست.

نیاز به پویش های ملی برای فرهنگ سازی در حوزه ترافیک داریم

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: نیاز به پویش های ملی برای فرهنگ سازی در حوزه ترافیک و کاهش تصادفات جاده ای داریم.

علی رستمی در حاشیه بازدید از کمپ ایمنی وسلامت شهید وطن پرست جمعیت هلال احمر تربت حیدریه اظهارداشت: از تلاش های جمعیت هلال احمر شهرستان که در این ایام با تمام توان در مسیر خدمت به مردم تلاش می کنند تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه مردم با دیدن اعضاء هلال احمر احساس امنیت و آرامش می کنند ادامه داد: فرهنگ سازی در جهت رانندگی صحیح ودرست کنار ارائه خدمات بشر دوستانه و داوطلبانه از جمله اقداماتی است که در کاهش حوادث تاثیر گذار است.

شایان ذکر است در حاشیه این بازدید، رستمی فرماندار تربت حیدریه به پویش ملی بهرفت”بهبود رفتارهای ترافیکی” پیوست.

مسئولان در جهت تقویت پویش ملی بهرفت تلاش کنند

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: راه‌اندازی این کمپین بهرفت ” بهبود رفتار ترافیکی” از جمله اقدامات ارزشمند جمعیت هلال احمر در جهت کاهش حوادث جاده‌ای است و مسئولان باید در تقویت این پویش کوشا باشند.

احمد برادران در حاشیه بازدید از پست نوروزی شهید هروی اظهارداشت: شهرستان سبزوار در مسیر یکی از دهمین محورهای مواصلاتی پر تردد کشور قرار گرفته و از این جهت تشکیل این پویش و دعوت از مسافران برای عضویت درآن گامی مهم در مسیر کاهش حوادث رانندگی در این مسیر است.

وی ادامه داد: در حال حاضر شش پست امداد و نجات و پست جوانان در مسیر تردد زائران بارگاه رضوی به راهنمایی و ارائه خدمات امدادی می پردازند.

عضو هئیت مدیره جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بیان اینکه جوانان مهمترین سرمایه های اجتماعی این نهاد هستند، گفت: در مجمع عمومی جمعیت هلال احمر که در روزهای پایانی سال در استان خراسان رضوی برگزارشد،برتوجه به جوانان بخصوص در حوزه تامین معیشت تاکید زیادی شد.

لازم به ذکر است که فرماندار سبزوار با پیوستن به کمپین بهرفت،از مسئولین و مردم خواست با پیوستن به این کمپین در جهت کاهش تصادفات جاده ای گام بردارند.