پستهای ایمنی و سلامت بهار و کبودراهنگ زیر بارش برف برپا شد/مقامات ارشد استان همدان به پویش ملی بهرفت پیوستند

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: پست ایمنی و سلامت شهرستان‌های بهار و کبودراهنگ زیر بارش برف برپا و وآماده سازی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان، در آستانه سال نومقامات ارشد استان همدان به پویش ملی بهرفت پیوستند.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: مسؤولان استان همدان از جمله، نماینده مردم ملایردر مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار همدان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به پویش ملی بهرفت پیوستند.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان، مریم پاک بین با بیان اینکه نمایندگان مجلس و مدیران عالی رتبه استان در حال پیوستن به پویش ملی بهرفت هستند اظهار کرد: محمودرضا عراقی معاون عمرانی استانداری همدان به پویش ملی بهرفت پیوست تا در ایام نورزو همگان به رعایت قوانین و مقررات ایمنی تشویق شوند.

وی افزود: محمد کاظمی، نماینده مردم شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی، دکتر حبیب الله موسوی ‌بهار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان و دکتر حبیب معصومی رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان نیز با ثبت امضا و اثر انگشت خود بر روی میثاق نامه به پویش بهرفت پیوستند.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان از پیوستن دبیرکل فدراسیون جهانی او_اسپرت به این پویش خبرداد و تصریح کرد: سید رسول حسینی، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان نیز میثاق نامه پویش ملی بهرفت را امضا کرد.

پاک‌بین از پیوستن علیرضا طالبی، مدیرکل بحران استانداری همدان به پویش ملی بهرفت نیز اشاره کرد و ادامه داد: بهروز کارخانه‌ای نیز پس از امضا میثاق نامه و ثبت اثر انگشت خود بر آن به پویش ملی بهرفت پیوست.

گفتنی است پیش از این نیز سید سعید شاهرخی، استاندار همدان به پویش ملی بهرفت پیوسته بود و هر روز بسیاری از چهره‌ها و شخصیت‌های استانی به این پویش ملی می‌پیوندند تا شاهد کاهش هرچه بیشتر مخاطرات سفر نوروزی باشیم.

مریم پاک‌بین با بیان اینکه در هوای برفی پست‌های خدمات رسانی نوروزی این جمعیت در شهرستان‌های بهار و کبودراهنگ برپا شد اظهار کرد: با وجود بارش برف در چند روز گذشته پست‌های نوروزی این جمعیت در راستای خدمات رسانی به مسافران برپا شد.

وی با اشاره به اینکه اعضا پست‌ها به مسافران در هوای برفی وسرد یاری رساندند افزود: برف در روزهای گذشته مردم و مسافران نوروزی را غافلگیر کرد و جوانان هلال احمر استان که در حال برپایی پست‌ها بودند به یاری درراه ماندگان شتافتند.

معاون جوانان هلال احمر استان همدان تصریح کرد: پست‌های ایمنی و سلامت در سراسر استان راه اندازی شده و به مسافران خدمات ارائه می‌دهند.

پاک‌بین با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد تصادفات جاده‌ای عامل انسانی دارد ادامه داد: بشر دوستان هلال احمر به دنبال آگاهی بخشی به منظور جلوگیری از این حوادث ناگوار هستند.