معاون پیش دبستانی و دانش آموزی:

پنجمین جشنواره «فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه»

معاون پیش دبستانی و دانش آموزی از برگزاری پنجمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی با محوریت «مدرسه ایمن، مدرسه مهربانی» در سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان،  سعید بابایی گفت: این جشنواره برای پنجمین بار با مشارکت سازمان جوانان، زیر نظر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور تقویت رویکرد « مهارت آموزی » و پرورش دانش آموزان برگزار می شود.
وی با اشاره به هدف جشنواره که ایجاد زمینه جهت بروز استعدادهای دانش آموزان در حوزه های مختلف در سراسر کشور می باشد گفت: دانش آموزان واجد شرایط در دو بخش اصلی و جانبی که بخش های اصلی جشنواره شامل داستانی، مستند، علمی و آموزشی، انیمیشن، تیزر تبلیغاتی(کالای ایرانی)، فتوکلیپ و همچنین در بخش های جانبی شامل فیلم نامه نویسی و اقلام تبلیغاتی فیلم(پوستر، عکس پشت صحنه و تیزر مربوط به فیلم)می توانند شرکت کنند.
معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان بیان کرد: دانش آموزان می توانند در یکی از دو بخش جشنواره شرکت کرده و آثار خود را تا دهم اردیبهشت سال ۹۸ به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی با بیان لزوم کشف استعدادهای دانش آموزان به ویژه اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر اظهار داشت: دوره های مجازی مبانی آموزش مهارت‌های فیلم سازی در سایت جشنواره به آدرس www.madresefestivsl.ir برای استفاده دانش آموزان قابل بهره برداری می باشد.