اردبیل با افتخار میزبان رییس جمعیت هلال احمر، رییس سازمان جوانان و رییس سازمان امداد و نجات کشور بود

اعضای سازمان جوانان به همراه سایر اعضای جمعیت هلال احمر استان میزبان دکتر پیوندی رییس جمعیت هلال احمر، دکتر صابونچی رییس سازمان جوانان هلال احمر و دکتر سلیمی رییس سازمان امداد و نجات کشور و هیات همراه بودند.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، صبح روز یکشنبه ۲۶ اسفندماه سال ۹۷ دکتر پیوندی، دکتر صابونچی ، دکتر سلیمی و هیات همراه وارد اردبیل شده و از پست های ثابت مستقر در شهرستان اردبیل و شعب شهرستانی و امدادی جاده ای بازدید کردند.
در شهرستان اردبیل پس از حضور میهمانان در پست شهید علی آقایی اعضای کانون غنچه های هلال احمر از ایشان استقبال کردند و به همراه مقامات دولتی و اداری جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ایستگاه های نوزدهمین طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی بازدید کردند. سپس اعضای سازمان جوانان استان به شرح و توضیح هر بخش از غرفه ها پرداختند وپس از توصیف برنامه های تعیین شده مرتبط در زمینه پویش ملی بهرفت ، دکتر پیوندی در شهرستان اردبیل نیز به این پویش پیوستند. اعضای سازمان جوانان اردبیل نیز در این مراسم طرح استانی خود با عنوان “من رانندگی ایمن دارم” را به میهمانان کشوری معرفی کرده، دکتر پیوندی وسایر مقامات دولتی به صورت نمادین به راننده هایی که در این طرح شرکت کردند به رسم یاد بود هدایای از قبیل گل و کیف کمک های اولیه اهدا کردند.
در ادامه از بخش های مختلف این پست و تجهیزات تخصیص یافته برای هر بخش بازدید به عمل آمد و رییس شعبه و معاون سازمان جوانان و کارشناسان جمعیت درباره هر بخش توضیحاتی ارائه کردند. پس از بازدید از بخش های مختلف پست شهید علی آقایی، دکتر پیوندی و هیات همراه اردبیل را به مقصد شهرستان های نیر، کوثر و سرعین ترک کرده و در مسیر از پایگاه های جاده ای سرعین و کوثر بازدید کردند. گفتنی است در این سفر دکتر پیوندی با استاندار اردبیل نیز دیدار کرده و دو خودروی ست نجات از طرف ایشان به جمعیت هلال احمر استان اردبیل اهدا شد.
سفر نوروزی دکتر پیوندی به اردبیل؛ افتتاح انبار امدادی شهرستان کوثر
با حضور دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر کشور، رئیس سازمان امداد و نجات، رئیس سازمان جوانان و مسئولین استانی، انبار امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان کوثر افتتاح و از دو خودروی ست نجات در استان اردبیل رونمایی شد.
انبار امدادی شهرستان کوثر با مساحت ۴۶۳ متر و اعتبار ٧٨٠میلیون تومانی در جریان بازدید رئیس جمعیت هلال احمر از پست های ایمنی و سلامت استان اردبیل افتتاح شد. گفتنی است دکتر پیوندی در گفت وگو با بهنام جو؛ استاندار اردبیل به بررسی نیازهای این استان پرداخت و در ادامه بنا شد با انعقاد تفاهم نامه مشترک اعتبار ساخت آشیانه بالگرد از سوی استانداری تامین و زمینه برای ساخت پایگاه های امدادی فراهم شود.
افتتاح پست هلال احمر شهید سطوتی شهرستان نیر به دست دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر کشور
ظهر روز یکشنبه ٢۶ اسفند ماه سال ٩٧ با حضور رییس جمعیت هلال احمر کشور، رییس سازمان جوانان و امداد و نجات و فرماندار نیر و سایر مسئولین شهرستانی، پست شهید سطوتی شهرستان نیر به دست دکتر پیوندی افتتاح شد. دکتر پیوندی ، فرماندار شهرستان نیر و سایر مقامات و مسئولین ضمن این دیدار به کمپین ملی بهرفت پیوستند.