استاندار مازندران به پویش ملی بهرفت پیوست

در آئین رزمایش دستگاههای مشارکت کننده در طرح نوروزی مهندس احمد حسین زادگان با امضای میثاق نامه به پویش ملی بهرفت پیوست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ در آئین رزمایش دستگاههای مشارکت کننده در طرح نوروزی که صبح امروز با حضور مهندس احمد حسین زادگان استاندار مازندران و جمعی از مدیران ارشد سازمانهای ذیربط در مقر فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، استاندار مازندران با امضای میثاق نامه به پویش ملی بهرفت پیوست.

گفتنی است، این پویش همزمان با اجرای نوزدهمین مرحله طرح خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر و برای چهارمین سال متوالی با شعار تلاش همگانی در جهت بهبود رفتارهای ترافیکی (بهرفت) از سوی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور و همزمان با اجرای طرح های نوروزی اجرا می شود و هدف غایی آن اهتمام رانندگان به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و تلاش همگانی در جهت بهبود رفتارهای ترافیکی و در نتیجه کاهش حوادث و سوانح جاده ای است.

در این رزمایش معاون سیاسی امنیتی استاندار و سردار میرفیضی فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران نیز با امضای میثاق نامه به پویش ملی بهرفت پیوستند.

تقدیر استاندار مازندران از برنامه های جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی

آیین افتتاحیه مشترک طرح نوروزی استان مازندران با حضور استاندار و مدیران دستگاههای مشارکت کننده دراین طرح در محل ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزارشد.

در این مراسم مهندس احمد حسین زادگان استاندار در سخنانی با تاکید بر ضرورت مشارکت فعال همه دستگاههای عضو ستاد تسهیلات سفر استان در اجرای طرح نوروزی گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان بزرگترین و مردمی ترین تشکیلات مردم نهاد با برنامه های متنوع خود نقش بسیار مهمی در اجرای طرح نوروزی دارد و البته خدمات این نهاد محدود به ایام نوروز نیست و در تابستان و زمستان هم شاهد خدمات مهم این مجموعه مردمی هستیم که بخش زیادی از منابع مادی و انسانی آن متاثر از منابع مردمی است.

استاندار مازندران با تقدیر از برنامه های نوروزی جمعیت هلال احمر استان و با اشاره به خدمات این نهاد مردمی در طرح کاهش غریق در طول ۳۸۰ کیلومتر نوار ساحلی استان که سال گذشته تشکر رئیس جمهور و وزیر کشور را در پی داشته است؛ گفت: نمونه این طرح می تواند با مشارکت دستگاههای ذیربط و برنامه ریزی دقیق با هدف کاهش سوانح و تلفات رانندگی نیز اجرایی شود.
استاندار مازندران با اشاره به شعار نوروزی جمعیت هلال احمر در نوروز امسال که «همراه تان هستیم» گفت: در چارچوب این شعار باید خدمات مورد نیاز میهمانان نوروزی را به بهترین صورت محقق سازیم و از همه دستگاههای اجرایی انتظار دارم در نهایت مسئولیت پذیری و برنامه محوری در عرصه خدمت رسانی حضوری فعال داشته باشند.