نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در جمعیت هلال احمر استان اصفهان با حضور استاندار، معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان، مدیرعامل و شورای معاونین جمعیت هلال احمر اصفهان افتتاح شد

استاندار اصفهان در آیین افتتاح طرح ملی خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر اصفهان: آمادگی هلال احمر برای خدمت شبانه روزی به مسافران نوروزی تحسین برانگیز است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، دکتر رضایی در آیین افتتاح طرح ملی خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر استان اصفهان با پیش بینی رشد ۲۵ تا ۳۰ درصدی سفرهای نوروزی امسال به اصفهان اظهار داشت: تلاش همه نهادها و دستگاه های خدمت رسان باید بر این باشد که میزبان خوبی برای تمامی این میهمانان باشیم.

استاندار اصفهان با بیان اینکه همدلی و هماهنگی بین دستگاه‌ها و همکاری مردم منجربه کاهش حوادث جاده‌ای در تمامی ایام سال به ویژه ایام تعطیل خواهد شد، افزود: پایگاه‌ها و پست های ایجاد شده برای استراحت رانندگان در جاده‌ها توسط جمعیت هلال احمر در نوروز ۹۸ می‌تواند مانع بروز حوادث جاده‌ای و در نتیجه کاهش تلفات آن شود.

وی با اشاره به اینکه با پیش بینی های انجام شده امیدواریم شاهد حادثه ای برای هیچکس در آستانه سال نو و در ایام آغازین سال نباشیم گفت: در این میان آمادگی هلال احمر به عنوان یک نهاد مردمی و داوطلبانه برای خدمت شبانه روزی به مسافران نوروزی تحسین برانگیز است و این امر نشانگر اهمیت موضوع خدمت به مردم در نزد این نهاد می باشد.

استاندار اصفهان در پایان خاطرنشان ساخت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و میزان گردشگرانی که به استان اصفهان سفر می‌کنند، باید تعداد خودروهای امدادی استان افزایش یابد.

گفتنی است: استاندار اصفهان پس از افتتاح طرح خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ضمن بازدید از فعالیت های این جمعیت از جمله طرح سحاب جوانان هلال احمر و تیم های امداد و نجات، میثاق نامه پویش بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) را امضا کرد.

نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در جمعیت هلال احمر استان اصفهان با حضور استاندار، معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان، مدیرعامل و شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان افتتاح شد.

 حیدرعلی خانبازی گفت: دکتر رضایی؛ استاندار اصفهان، علی گنج کریمی؛ معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان، دکتر مومنی؛ مدیرعامل و شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان با حضور در پست شهید خرازی اصفهان، نوزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در این استان افتتاح شد.

معاون امور جوانان استان اصفهان تصریح کرد: در ابتدای افتتاح این طرح با حضور اعضای کانون‎های دانشآموزی و غنچه‎های هلال احمر با اجرای سرودهایی مجزا به مدعوین خیرمقدم گفته شد.

وی افزود: با حضور روحانیون امدادگر در پست‎های ایمنی و سلامت این استان نیز ایستگاه پاسخگویی به سوالات شرعی در طول اجرای طرح برپا خواهد بود.

خانبازی ضمن تبریک سال نو به جوانان پرشور استان تبیین کرد: امید است امسال نیز با مشارکت پرشور جوانان این استان، نوزدهمین دوره این طرح ملی نیز با موفقیت و به بهترین نحو اجرا شده و بتوانیم خدمات ارزنده‎ای به هموطنان ارائه کنیم.