استاندار فارس در بازدید از روند آماده سازی طرح ایمنی و سلامت مسافرین نورزی در استان فارس به پویش ملی بهرفت پیوست

عنایت اله رحیمی استاندارفارس به همراه مدیر عامل جمعیت هلال احمر و معاونین در بازدید از روند آماده سازی طرح ایمنی و سلامت مسافرین نورزی به صورت نمادین با ثبت اثر انگشت خود به پویش ملی بهرفت و کمپین نه به تصادفات پیوست.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، در اخرین روزهای سال و آستانه آغاز نوزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی استاندار فارس، مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس، معاونین امداد و نجات، آموزش و جوانان هلال احمر فارس با امضا و انگشت میثاق نامه بهرفت به این پویش ملی پیوستند.

استاندار هرمزگان در حاشیه پیوستن به این پویش با اینکه حرکت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر قابل ستایش است، اظهار داشت: تلاش برای کاهش تصادفات در ایام نوروز وظیفه همگانی است و آرزوی سالی خوش را برای تمامی هموطنان را خواستار شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس در این حرکت نمادین و پیوستن مسئولین استان فارس به کمپین بهرفت بیان کرد: تلاش جوانان جمعیت هلال احمر در راستای بهبود رفتارهای ترافیکی و راهنمایی مسافرین نوروزی حرکتی ارزنده است که هر ساله بات شکوه بیشتری انجام می شود.

وی تصریح کرد: با آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی اگر بتوانیم حتی جان یک انسان را نجات دهیم اجر و ثواب بالایی دارد.

معاون امور جوانان در ضمن توضیحات لازم را در خصوص این حرکت بشردوستانه سازمان جوانان به استاندار و هیت همراه دادند و از روند و چگونگی کار جوانان هلال احمر در طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی گزارشاتی را ارسال کردند.

گفتنی است، پویش بهرفت با هدف بهبود رفتارهای ترافیکی همزمان با آغاز سفرهای نوروزی از سوی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر درتمامی شهرستان های استان فارس اجرا می‌شود.