برای سومین سال متوالی؛ خادمین طرح های نوروزی جمعیت هلال احمر مازندران به کربلای معلی اعزام شدند


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران از اعزام ۷۳ نفر از خادمین مشارکت کننده در طرحهای نوروزی سال ۹۷ این جمعیت به سفر معنوی کربلای معلی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران دکتر مجتبی اکبری در مراسمی که به همین مناسبت در شهرستان آمل برگزار شد با تجلیل از مسئولیت پذیری و مشارکت متعهدانه جوانان، داوطلبان و امدادگران عضو جمعیت هلال احمر استان مازندران در اجرای موفق طرحهای نوروزی سال ۹۷ گفت: برای سومین سال متوالی ۷۳ نفر از خادمین نوروزی جمعیت هلال احمر استان، به عنوان زائرین حسینی به کربلای معلی اعزام شدند که بواسطه این توفیق الهی خداوند متعال را شاکریم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با اعلام اینکه این افراد در حقیقت نمایندگان بیش از ۳ هزار نفر از اعضای مشارکت کننده هلال احمر استان در طرحهای نوروزی سال گذشته هستند تصریح کرد: معتقدیم خدمت در مجموعه مردمی جمعیت هلال از باقیات و صالحات است و ریشه در تعالیم دینی ما دارد.

اکبری با اعلام اینکه همه ۳ هزار عضو مشارکت کننده در اجرای طرحهای نوروزی جمعیت هلال احمر استان، استحقاق اعزام به این سفر معنوی را دارند؛ گفت: به علت ظرفیت محدود با قید قرعه این افراد به نیت ۷۲ یار وفادار امام حسین (ع) و یک نفر هم به نیت وجود مبارک حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) به کربلای معلی اعزام شدند که این توفیق برای ما مایه مباهات هست و امیدواریم در سالهای بعد نیز استمرار یابد.

کاروان خادمین نوروزی در این سفر به زیارت حرم امام علی(ع) در نجف اشرف، حرم امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) در کربلا، حرم امام موسی کاظم(ع) و امام جواد(ع) در کاظمین و حرم امام هادی(ع) و امام حسن عسگری(ع) مشرف شدند.

در حاشیه این سفر معنوی اعضای کاروان خادمین نوروزی در نجف اشرف در درمانگاه نبا جمعیت هلال احمر حضور یافته و از خدمات مدیریت و پرسنل این درمانگاه تجلیل کردند.

همچنین در ادامه این سفر، جمعی از اعضای جوانان در ستاد عتبات در کربلا حضور یافته و با تجلیل از خدماتشان، رئیس و پرسنل این ستاد را به عضویت در جمعیت هلال احمر دعوت کردند وه با استقبال خوبی مواجه شد.

لازم به ذکر است، که سفر معنوی به عتبات عالیات در قالب کاروان “خادمین نوروزی، زایرین حسینی” طی ۱۰ روز برگزار شد.