طوفان و شرایط نامساعد جوی همپای نوروزی جوانان اردبیلی


به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر استان اردبيل ، اعضاي سازمان جوانان استان اردبيل روز شنبه با حضور در حاشيه شهر ها به پاكسازي اطراف جاده هاي پر تردد پرداختند.

اعضای سازمان جوانان هلال احمر استان اردبیل و شعب شهرستان های خلخال ، گرمی،نمین و مشگین شهر ضمن آماده سازی پست های نوزدهمین طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در شرایط نامساعد و طوفانی با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر اردبیل ، شورای معاونین، کارکنان ادارات و سایر اعضای جمعیت هلال احمر شعب شهرستان به پاکسازی جاده های اردبیل _نمین سرچم و سایر جاده های اطراف این شهرستان ها پرداختند.

مبادی ورودی شهر گرمی برای استقبال از گردشگران نوروزی پاکسازی شد

انورپور، ریس جمعیت هلال احمر شهرستان گرمی با اشاره به این نکته که این حرکت مثبت صبح امروز با همکاری تمامی ادارات شهرستان انجام شد افزود: زباله مهمترین عامل تهدیدکننده محیط زیست محسوب می شود به همین سبب شایسته است مسافران و گردشگران از ریختن زباله در حاشیه خیابان ، معابر و به خصوص مناطق گردشگری خودداری کنند.
وی با یادآوری این که فرهنگ پاکیزه نگهداشتن محیط زیست احتیاج به همت همگانی دارد، افزود: این فرهنگ باید در بین اقشار جامعه نهادینه شود.
سایر اعضای سازمان جوانان گرمی نیز با وجود شرایط نامساعد جوی و اب و هوای طوفانی به آماده سازی پست های ثابت نوروزی پرداختند.

پاکسازی جاده سرچم، شهرستان خلخال!

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خلخال، از آغاز خدمات نوروزی توسط اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان خلخال با همکاری حداکثری ادارات و نهاد های دولتی جهت استقبال از مسافرین نوروزی خبر داد. جوانان خلخالی با حضور در جاده پر تردد اردبیل_سرچم با هدف زیباسازی طبیعت و حفظ منابع طبیعی استان در کنار کارکنان سایر نهادها و ادارات به پاکسازی این جاده پرداختند.

شرایط نامساعد جوی نصب بنرهای طرح نوروزی مشگین شهر را به تاخیر انداخت

شرایط نامساعد جوی و هوای طوفانی شهرستان مشگین شهر استقرار پست های ثابت و نصب بنرهای نوزدهمین طرح نوروزی ایمنی و سلامت مسافرین را با مشکل مواجه کرد. اعضای سازمان جوانان شهرستان مشگین شهر پس از تلاش های فراوان به دلیل احتمال آسیب، نصب بنرهای طرح نوروزی را به روز یکشنبه موکول کردند.