ارتباط ویدیو کنفرانس طرح نوروزی جوانان هلال احمراستان یزد با سازمان جوانان هلال احمر

معاون امور جوانان هلال احمر استان یزد از ارتباط ویدیو کنفرانس طرح نوروزی با سازمان جوانان هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ سید جواد میرحسینی معاون امور جوانان هلال احمر استان یزد اظهار داشت : به منظور یکپارچگی و ارائه گزارش و فعالیت های طرح نوروزی هلال احمر جلسه ویدیو کنفرانس با سازمان جوانان هلال احمر با حضور رئیس سازمان جوانان هلال احمر و معاونین و سایر استانها برگزار شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: طی نشستی مجازی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رییس سازمان جوانان هلال احمر و شورای معاونین سازمان جوانان و معاونین جوانان استانها بر افزایش حضور و هم افزایی بیشتر طرح نوروزی تاکید شد.

وی بیان داشت : طرح امسال بر اساس ارزیابی طرح های سال گذشته از منظر ارائه کنندگان و دریافت کنندگان خدمت، بهبود و اصلاحاتی داشته است.

میرحسینی یکی از اصلاحات انجام گرفته در طرح امسال را ایجاد وحدت رویه در اطلاع رسانی و تبلیغات طرح برای مسافران نوروزی اعلام کرد و افزود: در این رویکرد دسترسی آسان تر و بهتر مسافران نوروزی به خدمات مد نظر قرار گرفته است.

وی با اشاره به این که طرح خدمات نوروزی هلال احمر در ۲۳ پایگاه ثابت و سیار در مبادی و نقاط پر تردد استان یزد برگزار می شود، افزود: آموزش، فرهنگسازی و اطلاع رسانی در زمینه پیشگیری از سوانح و بلایا از جمله رویکرد های اصلی سازمان جوانان در طرح امسال است که با حضور داوطلبانه حدود ۱۰۵۶ نفر روز از اعضای جوان هلال احمر استان یزد به مردم ارائه می شود.