اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل در ۱۵ پست خدمت می کنند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از استقرار عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در 20 پایگاه جاده ای جهت ارائه خدمات به مسافران و هموطنان در طول تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی در استان اردبیل برنامه ریزی های خود را برای سال جدید آغاز کرد. این مراسم با حضور مقام های دولتی و عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با هدف برنامه ریزی دقیق و همکاری و تعامل بیشتر با سایر ارگان ها برگزار شد و استقرار بیش از ٢٠ پایگاه جاده ای جهت خدمت رسانی به مسافران از نتایج مهم آن بود. رامین معبودی ظهر ۲۲ اسفند ماه در مانور آغاز ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی استان اردبیل با بیان این مطلب اضافه کرد: در طرح امداد و نجات نوروزی دو هزار و ۲۴۴ نفر از نجاتگران در پایگاه های امداد و نجات در سطح استان حضور خواهند داشت.

وی تبیین کرد: هدف جمعیت هلال احمر کاهش تلفات در طول سفرهای نوروزی است و عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین ماه در حالت آماده باش خواهند بود تا در کمترین زمان ممکن به حادثه دیدگان امدادرسانی شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه جمعیت هلال احمر در طرح دیگری نیز با عنوان طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در خدمت هموطنان عزیز می باشد افزود: ۱۳۸۶ نفر/روز از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان در ۱۵ پست ثابت در ورودی شهرها نیز به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

در ادامه معبودی از افزایش دو دستگاه خودروی ست نجات به مبلغ حدود ۴ میلیارد تومان به ناوگان خودروی خبر داد.
معاون امور عمرانی استانداری اردبیل نیز با حضور در این جلسه خاطر نشان کرد: در طول تعطیلات نوروزی تمامی دستگاه های فرهنگی، خدماتی، امنیتی و انتظامی استان ار دبیل برای ارائه خدمات به هموطنان در حالت آماده باش هستند.

ندایی در ادامه با اشاره به اینکه ما به دنبال ارائه خدمات مطلوب به مسافران در طول تعطیلات هستیم، افزود: مراکز اقامتی، تفریحی و گردشگری را آماده کرده ایم و از متولیان امور خواسته ایم تا خدمات با کمترین ضعف ممکن ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه مشکل خاصی برای پذیرش مسافران داخلی و خارجی در استان وجود ندارد ، ادامه داد: استان اردبیل به دلیل دارا بودن آب و هوای مناسب مقصد سفرهای نوروزی بسیاری از مردم از استان های مختلف کشور است و تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران اندیشیده شده است و وظایف کمیته های ۱۰ گانه ستاد اجرایی خدمات سفر مشخص شده است تا به صورت تخصصی خدمات لازم ارائه شود.