معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان: طرح توانمند سازی محلی با رویکرد کسب و کارهای خرد در لرستان برگزار می شود


معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان گفت: طرح توانمندسازی محلی با رویکرد کسب و کارهای خرد، توسط جمعیت هلال احمر لرستان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان؛ حمید جمشیدی در حاشیه کارگاه توجیهی توانمندسازی محلی با رویکرد کسب و کارهای خرد، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر در راستای اجرایی کردن اصول و اهداف بشر دوستانه خود طرح توانمندسازی محلی با رویکرد کسب و کار های خورد را در دستور کار قرار داده و در نظر دارد بتواند با اجرای آن به اشتغال زایی در مناطق حاشیه ای کمک کند.

وی افزود: طی این دوره اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان خرم آباد آموزش های لازم را توسط اساتید مجرب فرا خواهند گرفت و بعد از طی مراحل لازم به عنوان تسهیل گران می‌توانند با ورود به مناطق حاشیه ای به کسب و کارهای خرد رونق دهند.

معاون جوانان جمعیت لرستان بیان کرد: هر یک از طرح های کسب و کار خورد می تواند چند نفر را مشغول به کار کند و باعث رونق اقتصادی نیز شود، اما لازمه آن فرهنگ‌سازی مناسب است.

جمشیدی تصریح کرد: بسیاری از کشورهای توسعه یافته مسیر آغازین خود را از همین راه آغاز کرده اند که امیدواریم با همت و تلاش جوانان و پشتیبانی مسئولان بتوانیم در این راه قدم های ارزشمندی برای توسعه کشور برداریم.