تکریم مادر شهید توسط اعضای کانون روستایی قراخیل قائمشهر

اعضای فعال کانون روستایی قراخیل به مناسبت فرا رسیدن سالروز تکریم مادران و همسران شهدا از خانواده شهید صادق نورالهی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ وحید نصیری رئیس جمعیت هلال احمر قائمشهر با اعلام این خبر گفت: اعضای کانون روستایی قراخیل در اقدامی خودجوش جهت تکریم مادرانی که به ندای پیر و مراد خود، معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفته و زینب گونه در حماسه هشت سال دفاع مقدس با تشویق همسران و فرزندان برومند خود آنها را برای حضور در جبهه ها آماده و آنها را تشویق می کردند،قدم برداشتند.

وی افزود، هدف از انجام این دیدار با خانواده شهدای گرانقدر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا برشمرده و ضمن تأکید بر این امر که تجلیل از خانواده های معظم شهدای گرانقدر همواره باید در دستور کار مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد، گفت: باید تلاش کنیم تا فرهنگ الگو پذیری از جایگاه شهدا در میان جوانان و نوجوانان ترویج پیدا کند.

وی در ادامه شهدا را دارای جایگاهی دانست که با از خود گذشتگی و جان فشانی راه تقرب به خداوند متعال را باری خود هموار نموده و ادامه داد: شهدا ثابت کردند که رفتار ، کردار و منش آنان در مسیر تقرب به خداوند متعال است.

وی تصریح کرد؛ در این دیدار صمیمی مادر گرانقدر شهید نورالهی خاطراتی را از شهدای معظم خود برای اعضای جوانان بیان کرده و به جوانان توصیه کرد که همواره پیرو ولایت فقیه باشند و در جهت خدمات به مردم از هیچ کوششی دریغ نکند.

اعضای شورای اجرایی کانون روستایی قراخیل جمعیت هلال احمر شهرستان قائمشهر بمناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس کانون روستایی این شهرستان  مراسم جشنی با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستانی برگزار کردند.

 نصیری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قائمشهر با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم گفت: این جشن که برای دومین بار در روستای قراخیل قائمشهر با حضور امام جمعه و مسئولین شهرستانی و محلی و اعضای کانون های جوانان، دانش آموزی و غنچه های هلال در تالار پذیرایی مروارید برگزار شد.

 نصیری با اشاره به فعالیت های این کانون در برنامه های ملی و مناسبتی گفت: مطمئنا جوانان با شور و اشتیاق خود موجب بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای اجرایی نمودن فرامین رهبری در گام دوم انقلاب میشوند.

وی با اشاره به اینکه بالغ بر ۳۰۰ نفر در این جشن حضور داشتند؛ گفت: در پایان این مراسم از فعالان کانون تقدیر شد و از مقام والای مادر در این برنامه تجلیل به عمل آمد.

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. علی اصغر ناصری قرا says:

    خیلی ممنون از بارگزاری خبر…عکس های جشن رو نزاشتید، لطفا بارگزاری کنید…سپاسگذار🌹

Comments are closed.