از برگزاری جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها تا افتتاحیه کارزار پیشگیری از مصرف ماده مخدر گل در دانشگاه دولتی قم

به همت اعضای کانون دانشجویی هلال احمر قم جشن میلاد بانوی دو عالم حضرت ام ابیها سلام الله علیها و همچنین مراسم افتتاحیه کارزار پیشگیری از مصرف گل (ماری جوانا) در دانشگاه دولتی قم برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این برنامه که توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمر در واحد خواهران و برادران دانشگاه قم و در سالن همایش های این دانشگاه انجام شد٬ ابتدا به مناسبت میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها مراسم جشن باشکوهی برپا شد و سپس کارشناسان در مورد ماده مخدر گل و مضرات آن و همچنین نحوه برخورد با افراد در معرض ابتلا به مصرف این ماده گفتگو کردند.

بر اساس این گزارش، در این مراسم شماری از اعضای دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم حضور داشتند و در زمینه موادر مخدر و نحوه پیشگیری از آن برای حضار صحبت شد.

برپایی چادر جوانان به اجرای کمپین مبارزه با مواد مخدر توسط اعضای کانون های دانشجویی و تجمع دانشجویان و جوانانف و همچنین امضای بنر مبارزه با مواد مخدر و پیوستن به این کمپین از دیگر برنامه های این رویداد به شمار می رود.

یادآور می شود؛ در پایان این مراسم قرعه کشی سفر به مشهد مقدس و کربلایی معلی انجام شد و از حضار پذیرایی به عمل آمد. همچنین انواع بروشور های آشنایی با اشکال مواد مخدر و پیشگیری از آن در بین حاضرین توزیع شد.