آئین تجلیل از «چهل ستاره بشردوست و چهل خانواده بشردوست» در مازندران


به همت معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر هلال احمر استان مازندران و با هدف تجلیل از جوانان فعال عضو جمعیت هلال احمر استان و خانواده های آنان، همایش تجلیل از 40 ستاره بشردوست و 40 خانواده بشردوست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران آئین تجلیل از ۴۰ ستاره بشردوست و ۴۰ خانواده بشردوست و با هدف تجلیل از جوانان فعال استان با حضور دکتر صابونچی رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، مسئولین استانی، مدیرعامل، اعضای شورای معاونین، روسای شعب و اعضای جوانان و خانواده هایشان برگزار شد.

دکتر صابونچی رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در این مراسم با تجلیل از مشارکت و مسئولیت پذیری جوانان در فعالیتها و خدمات هلال احمر گفت: جذب جوانان در هلال احمر به مثابه کاهش آسیبهای اجتماعی است. و همانگونه که سازمان جوانان دروازه ورودی اعضا به جمعیت هلال احمر است؛ این سازمان در شش گروه اقدام به عضوگیری می نماید..

دکتر صابونچی با اشاره به جایگاه ملی و بین المللی جمعیت هلال احمر گفت: اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه هلال احمر است و جوانان در این میان نقش محوری دارند..

رئیس سازمان جوانان با تاکید بر این نکته که ارتقای تاب آوری و ارتقای سرمایه اجتماعی از اهداف راهبردی سازمان جوانان و جمعیت هلال احمر است؛ تصریح کرد: باید از ظرفیت عظیم جوانان برای تحقق این اهداف به درستی استفاده نماییم..

درابتدای این همایش دکتر اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران در سخنانی با تقدیر از جوانان عضو جمعیت هلال احمر استان و خانواده های آنان گفت: مازندران کانون مهربانی و مهرورزی در کشور است و جوانان مازنی محور این اهداف متعالی هستند..
وی با تاکید بر اینکه بشردوستی و مهرورزی ریشه در تعالیم دینی و فرهنگ انسانی ما دارد؛ تصریح کرد: جوانان عضو هلال احمر، محصول خانواده های آسمانی و والدین نیک سیرت و نیک اندیش هستند.
دکتر اکبری در اهمین زمینه ادامه داد: امروزه جوانان بسیاری در عرصه های مختلف خدمت رسانی هلال احمر مشارکت پرشور دارند که این مایه مباهات است..
گفتنی است در پایان این همایش از ۴۰ نفر از جوانان نمونه عضو جمعیت هلال احمر استان و والدین آنان با اهداء لوح سپاس و هدایا تجلیل شد..