مرحله شهرستانی المپیاد دادرس در نیمی از شعب استان فارس برگزار شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمراستان فارس گفت : مرحله شهرستانی المپیاد دادرس با حضور بیش از 130 مدرسه در شهرستان های آباده، اقلید، استهبان، گراش، دارب، فیروزآباد، مهر، فراشبند و فسا برگزار شد.

به گزارش روابط جوانان هلال احمر فارس؛ غلامحسین تجلی افزود: المپیاد آماده (المپیاد مهارت های امدادی دادرسان هلال احمری)، درهفتمین دوره از برگزاری خود با هدف آموزش درمدارس و پیشرفت چشمگیری در دست بابی به اهداف اموزش را داشته ایم و تلاش شده در کانون های دانش اموزی اموزش ها به نحو احسن انجام گیرد.

وی تصریح کرد:  افزایش سطح آگاهی، ایمنی در برخورد با زلزله، و نکات اموزشی که مدارس در هفتمین دوره از المپیاد دارس فرا گرفتند در مرحله المپیاد مورد ارزبایبی قرار میگیرد.

وی در ادامه گفت : با توجه به برگزاری المپیاد آماده در نیمی از شعب استان فارس و معرفی تیم های برتر در دستور کار مابقی شعب نیز برگزار این المپیاد قرار گرفته و اویل اسفند ماه مرحله شهرستانی مسابقات تمام میشود.

معاون امور جوانان هلال احمر فارس در پایان ضمن موفق خواندن طرح دادرس و اموزش های امدادی در مدارس گفت :برای دستیابی به اهداف دادرس که هداف والای کارگروهی اجتماعی و روانشناسی در راستای رشد و پرورش روحیه مسئولیت پذیری، همدلی، مشارکت­جویی و کمک به هم نوع  است باید تلاش بیتری نمود.