آغاز طرح بومینو پلاس منطقه غرب به میزبانی استان کرمانشاهمعاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از اجرای مرحله دوم طرح آموزشی کارآفرینی (بومینو پلاس) در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی با حضور تیم های برتر جوانان هلال احمر استان های همدان، کردستان، لرستان و کرمانشاه به میزبانی استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش رابط خبری معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ مختار اسدیان معاون امور جوانان استان تصریح کرد: بر اساس تفاهم نامه دو جانبه جمعیت هلال احمر و وزارت کشور این دوره از ۲۴ لغایت ۲۸ بهمن ماه سال جاری ویژه تیم های برتر بومینو مرحله اول استان های فوق در قالب ۶ تیم در سالن آمفی تئاتر جمعیت هلال احمر استان برگزار می شود.

وی افزود: در این دوره ۴ روزه یادآوری مرور آموخته های قبلی و آشنایی با فرآیند راه اندازی کسب و کار، تاسیس کسب و کار و تدوین برنامه کسب و کار و همچنین تامین منابع مالی و ارائه به سرمایه گذار به تیم ها آموزش داده می شود.

اسدیان هدف از برگزاری این رویدادها را گسترش فرهنگ کارآفرینی، ترویج مهارت های کارآفرینانه، کمک به معضل اشتغال و توسعه کسب و کارهای نوپا و نوآورانه عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد از اعضای برگزیده این مرحله از کارگاه جهت شرکت در کارگاه تربیت مربی معرفی شده و بلافاصله پس از این دوره کارگاه تربیت مربی بومینو نیز به میزبانی استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.