جوانان اصفهانی عهد خود را با شهدا تازه کردند/ تجلی حضور جوانان اصفهانی در شکوه چهلمین بهار انقلاب


جوانان بشر دوست جمعیت هلال احمر استان اصفهان با حضور بر مزار شهدای انقلاب و دفاع مقدس و غباروبی و عطر افشانی مزار ایشان با شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی گفت: اعضای جوانان شعب سراسر استان، با حضور در گلزار شهدای شهرستان خود و گلباران و عطرافشانی مزار شهدا، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و با آنها عهد و پیمانی دوباره بستند.

معاون امور جوانان استان تصریح کرد: در این برنامه‌های معنوی، اعضا پس از ادای احترام به شهدا و قرائت دسته جمعی زیارت عاشورا، مزار مطهر شهدا را در حضور خانوادههایشان غبارروبی و عطرافشانی کردند.

خانبازی در پایان با اشاره به اثرات معنوی چنین فعالیت‌هایی در روحیات و زندگی جوانان خاطرنشان کرد: انسان ذاتا روحیه کمال گرا دارد و جوانان بشردوست هلال احمر با شرکت در چنین برنامههایی و آشنایی بیشتر با اهداف و سیره شهدا درک صحیحتر، کامل‎تر و بهتری نسبت به جانفشانیها و از خودگذشتگیهای انجام گرفته توسط جوانان دیروز، خواهند داشت که این امر در روند زندگی فردی و اجتماعی ایشان بسیار اثربخش و مفید خواهد بود.

تجلی حضور جوانان اصفهانی در شکوه چهلمین بهار انقلاب

معاون امور جوانان استان اصفهان از حضور گستره اعضای جوان این استان دوشادوش مردمان این سرزمین در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه خبر داد.

 حیدرعلی خانبازی گفت: جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر با حضوردراین راهپیمایی، روزهای ماندگار و فراموش نشدنی را بار دیگر در صفحه زرین تاریخ ثبت کردند تا همدلی و یک پارچه بودن ملت شریف ایران را با شکوه و صلابت به تصویر بکشند.

خانبازی تصریح کرد: حضور در راهپیمایی حماسی یوم الله ۲۲بهمن، تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با ارزش‎ها و آرمان‎های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی و حمایت و همراهی با نظام و انقلاب است.

وی با اشاره به فعالیت‎های جوانان در این روز افزود: برپایی ایستگاه سلامت و انجام رایگان تست فشارخون و قند خون، برگزاری کارگاه آموزشی، برپایی ایستگاه صلواتی، اهدای گل و پرچم، برپایی نمایشگاه دستاوردهای کانون خود، برپایی ایستگاه نقاشی با عنوان صلح و دوستی، برپایی ایستگاه نقاشی روی صورت کودک و… بخشی از خدمات جوانان در طول مسیر راهپیمایی در شعب استان بود.

خانبازی ضمن قدردانی از تلاش اعضای جوان در ایام مبارک دهه فجر و حضور پرشور در راهپیمایی تصریح کرد: کارهای بشردوستانه همواره نقش موثری در ترویج فرهنگ صلح داشته و اقدامات داوطلبانه اعضای جوان نیز مورد استقبال پرشور مردم قرار می‎گیرد.