شرکت ۱۶۰ جوان جمعیت هلال احمر استان قم در اردوی توان افزایی و کوهنوردی “نشاط و امید زمستانه”

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری اردوی ورزشی، فرهنگی توان افزایی و کوهنوردی با عنوان "نشاط و امید زمستانه" با حضور اعضا و کارکنان خواهر جمعیت هلال احمر قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر محمد گل فشان از برگزاری اردوی توان افزایی و کوهنوردی جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر با عنوان “نشاط و امید زمستانه” خبر داد و اظهارکرد: با هدف ارتقاء و توان افزایی اعضای هلال احمر در زمان حادثه، برنامه کوهنوردی در بهمن ماه برگزار شد.

وی با اشاره به حضور ۱۶۰ نفر از بانوان عضو و شماری از کارکنان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: در این اردوی زمستانی علاوه بر کوهپیمایی مسابقه فرهنگی و ورزشی در قالب دارت، طناب کشی و ساخت آدم برفی توسط اعضا در ارتفاعات جاسب اجرایی شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: این گونه برنامه های توان افزایی، باعث ایجاد شادابی و روحیه نشاط در اعضا می شود و ضمن افزایش آمادگی آنها موجب ایجاد روحیه نشاط و امید در اجرای برنامه های امدادی و عام المنفعه می شود.

یادآور می شود؛ این اردوی فرهنگی و ورزشی با حضور اعضا و کارکنان برادر جمعیت هلال احمر استان قم در هفته آتی برگزار خواهد شد.