تلاش دادرسان برای حضور در تیم دادرس مدرسه

دانش آموزان در آزمون درون مدرسه باهم به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: فاز آموزش دانش آموزان را سپری کردیم و وظیفه بعدی مربیان و متولیان طرح در مدارس انتخاب ۱۴ نفر از فراگیران برتر و نمونه جهت تشکیل تیم دادرس مدرسه میباشد.

آمنه غریبی تصریح کرد: باید تمامی مدارس این فاز را سپری تا شهرستان در مرکزیت امور جوانان اقدام به آزمون و المپیاد شهرستان کند.

وی افزود: آموزش را در مدارس دنبال کردیم و اگر زمانی مواردی بوجود می آمد یا درصدد رفع آن بوده یا مواردی را برای اصلاح بیان می کردیم.

وی گفت: استقبال دانش آموزان از یادگیری این علوم و موارد امدادی علاوه بر بازخورد آن در زندگی روزمره آنان دیده میشود، بلکه باعث ایجاد جامعه ایی آماده برای روزهایی سختی که میتواند در مدرسه باشد یا هر مکان دیگری رقم بزند.

غریبی در پایان ضمن تشکر از زحمات همکاران در آموزش و پرورش از تلاش و جدیت عمل مدیران و مربیان مدرس نیز تقدیر نمود.

المپیاد شهرستانی
مدارس برای راهیابی به مرحله المپیاد آماده در سطح شهرستان به رقابت پرداختند.

پس از پایان آموزش های درون مدرسه تیم های آموزش دیده با سنجش و آزمون به قالب های ۱۴ نفره تبدیل میشوند.

آمنه غریبی در این خصوص گفت: سطح نخست این طرح آموزش های یکپارچه در سطح مدارس میباشد که الحمدلله با برگزاری یکسان سازی و استفاده پتانسیل دانشی اعضا و مدرسین بروز شده در حوزه آموزش ها موضوع آموزش را منسجم به سرانجام رساندیم.

وی افزود: دانش آموزان در پایه هایی که آموزش دیدند اکنون در این آزمون برای رهیابی به تیم های اصلی مدارس خود انجام و داده و اکنون شاهد رقابت آنان با یکدیگر برای راهیابی به مرحله استانی هستیم.

غریبی خاطرنشان کرد: سعی کردیم در این دوره مفاد آموزشی مدنظر طرح را بیش از پیش بررسی و نگرش بازرسی در اجرای بهتر آن در دستور کار قرار دهیم.

وی تصریح کرد: در چند آیتم مدارس با هم به رقابت میپردازند و منتخبان هر بخش (برادران و خواهران) برای میدان بعدی که حضور در مرحله استانی میباشد مشخص و آماده میشوند.