جوانان تهران در چهلمین سالگرد انقلاب خوش درخشیدند


جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران در چهلمین راهپیمایی کم نظیر ۲۲ بهمن ماه، با ارائه خدمات امدادی، فرهنگی، اجتماعی و بشر دوستانه خوش درخشیدند.

به گزارش رابط خبری امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران ،جوانان شعب مختلف جمعیت هلال احمر استان تهران با حضور در راهپیمایی شهرستان ها و شهرتهران با ارائه خدمات امدادی فرهنگی اجتماعی و بشر دوستانه خوش درخشیدند.

کتابدار در خصوص ارائه خدمات سلامت در چادرهای هلال احمر نیز گفت: در طول مسیر راهپیمایی اماکنی برای سنجش سلامت با محوریت کنترل قند و فشار خون مراجعان و با مشارکت اعضا جوانان این مهم انجام شد .

مدیر عامل هلال احمر استان تهران یادآور شد در کنار پوشش امدادی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در پایتخت، این جمعیت با هماهنگی اداره کل روابط عمومی نسبت به برپایی چادرهایی جهت استراحت سالمندان و استقرار سه غرفه فرهنگی، آموزشی و امداد و کمکهای اولیه و فضای دوستدار کودک برای ارائه خدمات متنوع با و معرفی فعالیت ها و دستاورهای هلال احمر در مسیر اصلی راهپیمایی اقدام نمود.

معاون جوانان هلال احمر استان تهران گفت:جوانان و کانون های دانش آموزی شعب مختلف استان تهران در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه با برپایی ایستگاه سلامت، پاکسازی محیط راهپیمایی ، برپایی غرفه دوستدار کودک و نقاشی صورت، توزیع بروشور، توزیع پرچم و پیکسل چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

منصوری ادامه داد: در راهپیمایی شهر تهران جوانان با حضور در غرفه هایی که با همکاری اداره کل روابط عمومی، امداد و نجات و آموزش بر پا شده بود ضمن مشارکت در امر سنجش سلامت با ارائه خدمات آموزشی و توزیع اقلام تبلیغاتی اقدام به فعالت کردند.همچنین در این غرفه ها با ترغیب عکس یادگاری با امدادگران و تجهیزات در راستای آشنایی با جمعیت هلال احمر و جذب اعضا تلاش داشتند.

گفتنی است رئیس جمعیت هلال احمر به همراه رئیس سازمان جوانان ضمن حضور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از پایگاه های امدادی و غرفه های ارائه خدمات جمعیت استان تهران نیز بازدید کردند.