از حضورجوانان هلال احمر فارس تا برپایی ایستگاه سلامت و نقاشی و تحلی حضور فعالیت های بشردوستانه در مسیر راه پیمایی ۲۲ بهمن

معاون امور جوانان هلال احمر فارس از حضور گسترده جوانان هلال احمر در شهرستان های استان فارس در اره پیمایی روز ۲۲ بهمن و در ادامه فعالیت های بشردوستانه جوانان به راه پیمایان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال اتحمر فارس، معاون امور جوانان ضمن قدرانی از حضور یکپارچه اعضای جوانان اظهاررداشت: امسال جوانان هلال احمر با شور و نشاط بیشتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال حضور یافتند و با برپایی غرفه‌هایی برای ایجاد سلامتی در طول مسیر به ارائه خدمات به راهپیمایان بخصوص کودکان، نوجوانان و جوانان خواهند پرداخت.

وی افزود: حضور اعضای جوانان به همراعه مسئولین با توجه به ارسال اخبار در کلیه شهرستان های استان فارس صورت گرفت.

لازم به ذکر است این حضور فعال در شهرستان های گراش، شیراز، اقلید، اوز ،رستم ، کازرون، نی ریز مرودشت، داراب، مهر، فیروز آباد، لارستان، ممسنی، لامرد، زرین دشت، داراب، فسا، خرم بید، قیروکارزین ، خنج ، مهر و کازرون در حالی صورت گرفت که در اکثر استان نعمت خداوند در حال جاری شدن بود.

برپایی ایستگاه سلامت در شهرستان ها

تجلی گفت: برپایی چادرهای سلامت محور در سطح استان و شهرستان ها به منظور ارائه خدمات بشردوستانه و امدادی، فضاسازی از جمله برنامه های متنوع بود که در روز ۲۲ بهمن انجام شد.

وی در ادامه گفت: در بخش پایش سلامت، قند و فشار خون مراجعه کنندگان اندازه گیری می‌شود و مشاوره درمانی خواهند شد همچنین در این ایستگاه ها بیش از ۴۰۰۰ نفر در مجموع از خدمات سلامتی و چک فشار خون و وزن و اموزش های لازم برخوردار شدند.

رییس جمعیت هلال احمر خرم بید گفت :امروز سردی هوا و بارش برف و باران در شهرستان  دوچندان بود اما جوانان بار دیگر و در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به خیابان‌ها آمدند و با همراهی مردم در این امر به شکوفایی انقلاب یاری رساندند.

برپایی ایستگاه نقاشی در شهرستنان دارب در طول مسیر راه پیمایی ، غبار روبی از گلزار شهدا توسط  اعضای جوانان هلال احمر شهرستان های مهر، نی ریز، خنج و اهدا خون توسط اعضای جوانان هلال احمر ممسنی و فسا در روز ۲۲ بهمن از دیگر اقدامات جوانان هلال احمر فارس در راستای فعالیت های بشردوستانه جمعیت هلال احمر در چهلمین سالروز انقلاب اسلامی بود.