- سازمان جوانان جمعیت هلال احمر - http://rcsy.ir -

نسیم بهار انقلاب در اردوی طریق معرفت شهرستان اردستان/شـور انقلاب در میـان غنچه‎های هلال احمـر استـان اصفهـان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدر علی خانبازی گفت: به مناسبت چهلمین بهار انقلاب و ایام الله دهه فجر اردوی طریق معرفت در دو مرحله ویژه جوانان عضو هلال احمر شهرستان اردستان برگزار شد.

خانبازی تصریح کرد: در مرحله شهرستانی بیش از ۵۰ نفر از خواهران عضو کانون‎های مختلف شهرستان اردستان از مباحث کارگاه هویت شناسی با حضور حجه الاسلام فعال در شهرستان بهرمند شدند.

وی افزود: سپس اعضا با خانواده نخستین شهید شهرستان دیدار و پس از آن با حضور در مسجد جامع اردستان به عنوان یکی از آثار دینی و تاریخی ارزشمند شهرستان بازدید کردند.

خانبازی تشریح کرد: در مرحله استانی این اردو نیز ۳۴ نفر از اعضا ضمن حضور در گلستان شهدای اصفهان و غبارروبی و تجدید پیمان با آرمان‎های شهیدان بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، در جلسه پرسمان نماینده ولی فقیه در استان شرکت کرده و پس از صرف ناهار از مجموعه تفریحی آکواریوم بازدید کردند.

شـور انقلاب در میـان غنچه‎های هلال احمـر استـان اصفهـان

به مناسبت ایام الله دهه فجر جشن انقلاب با حضور کودکان عضو کمیته کودک و نوجوان دهه فجراستان اصفهان با شعار افتخار به گذشته؛ امید به آینده برگزار شد.

حیدرعلی خانبازی گفت: کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان اصفهان متشکل از جمعیت هلال احمر، کانون پرورش فکری کودک و نوجوان، اداره بهزیستی، اداره آموزش و پرورش مراسم جشنی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر برگزار کردند.

معاون امور جوانان استان اصفهان تصریح کرد: این مراسم با حضور ۵۰۰ نفر از کودکان عضو کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان اصفهان در سالن صلح و دوستی جمعیت هلال احمر برگزار شد.

وی افزود: از بخش‎های مختلف و برنامه‎های اجرا شده در جشن چهل سالگی انقلاب می‎توان به اجرای برنامه حاملان قرآن، سرود، خیر مقدم معاون کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و اجرای مسابقات متنوع و شاد اشاره ویژه کودکان کرد.

خانبازی ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این جشن تشریح کرد: کودکان به عنوان آینده سازان این مرزوبوم باید با تاریخچه پرافتخار این کشور آشنا شده تا بتوانند با افتخار به گذشته، آینده‎ای درخشان و زیبا برای میهن عزیزمان بسازند.