نسیم بهار انقلاب در اردوی طریق معرفت شهرستان اردستان/شـور انقلاب در میـان غنچه‎های هلال احمـر استـان اصفهـان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از برگزاری اردوی طریق معرفت ویژه اعضای جوان شهرستان اردستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدر علی خانبازی گفت: به مناسبت چهلمین بهار انقلاب و ایام الله دهه فجر اردوی طریق معرفت در دو مرحله ویژه جوانان عضو هلال احمر شهرستان اردستان برگزار شد.

خانبازی تصریح کرد: در مرحله شهرستانی بیش از ۵۰ نفر از خواهران عضو کانون‎های مختلف شهرستان اردستان از مباحث کارگاه هویت شناسی با حضور حجه الاسلام فعال در شهرستان بهرمند شدند.

وی افزود: سپس اعضا با خانواده نخستین شهید شهرستان دیدار و پس از آن با حضور در مسجد جامع اردستان به عنوان یکی از آثار دینی و تاریخی ارزشمند شهرستان بازدید کردند.

خانبازی تشریح کرد: در مرحله استانی این اردو نیز ۳۴ نفر از اعضا ضمن حضور در گلستان شهدای اصفهان و غبارروبی و تجدید پیمان با آرمان‎های شهیدان بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، در جلسه پرسمان نماینده ولی فقیه در استان شرکت کرده و پس از صرف ناهار از مجموعه تفریحی آکواریوم بازدید کردند.

شـور انقلاب در میـان غنچه‎های هلال احمـر استـان اصفهـان

به مناسبت ایام الله دهه فجر جشن انقلاب با حضور کودکان عضو کمیته کودک و نوجوان دهه فجراستان اصفهان با شعار افتخار به گذشته؛ امید به آینده برگزار شد.

حیدرعلی خانبازی گفت: کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان اصفهان متشکل از جمعیت هلال احمر، کانون پرورش فکری کودک و نوجوان، اداره بهزیستی، اداره آموزش و پرورش مراسم جشنی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر برگزار کردند.

معاون امور جوانان استان اصفهان تصریح کرد: این مراسم با حضور ۵۰۰ نفر از کودکان عضو کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان اصفهان در سالن صلح و دوستی جمعیت هلال احمر برگزار شد.

وی افزود: از بخش‎های مختلف و برنامه‎های اجرا شده در جشن چهل سالگی انقلاب می‎توان به اجرای برنامه حاملان قرآن، سرود، خیر مقدم معاون کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و اجرای مسابقات متنوع و شاد اشاره ویژه کودکان کرد.

خانبازی ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این جشن تشریح کرد: کودکان به عنوان آینده سازان این مرزوبوم باید با تاریخچه پرافتخار این کشور آشنا شده تا بتوانند با افتخار به گذشته، آینده‎ای درخشان و زیبا برای میهن عزیزمان بسازند.