- سازمان جوانان جمعیت هلال احمر - http://rcsy.ir -

حضور گسترده و پرشور اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استا ن ایلام در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ علی اصغر علی اکبری با بیان اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن مشت محکمی بردهان دشمنان است، گفت : روز ۲۲ بهمن روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان و روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی یعنی استقلال و آزادی بود.

وی افزود: جوانان جمعیت هلال استان ایلام به همراه موج عظیم مردم غیوراین استان در حالی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتندکه نام امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی هنوز لرزه بر اندام ابر قدرت ها می اندازد.

علی اکبری بیان کرد: با برپایی غرفه ها یی در طول مسیر به ارائه خدمات به راهپیمایان بخصوص کودکان، نوجوانان و جوانان خواهند پرداخت و همچنین مطابق هر سال ایستگاه های سلامت محور توسط جوانان هلال احمر در مسیر راهپیمایی برپا شد و نیز اعضای با پوشش این سازمان در راهپیمایی حضور پیدا کردند.

حضور پررنگ اعضای شهرستان آبدانان درراهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور پرشور اعضا و کارکنان هلال احمرشهرستان آبدانان در راهپیمایی۲۲بهمن به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان آبدانان در راهپیمایی۲۲بهمن حضور یافتند. ۲۲ بهمن یادآور حماسه ها، رشادت ها و جانفشانی های مردم عزیز ایران است که عشق به انقلاب و امام راحل و سربلندی وطن را یکپارچه و بی واهمه فریاد زد تا با حضور خود در راهپیمایی ۲۲بهمن، به ندای ولی امر مسلمین لبیک گفته و با آرمان های امام راحل عظیم الشان و شهدای بار دیگر تجدید پیمان کند.

جوانان ایوان همسو با راهپیمایان صحنه‌ای باشکوه را در ۲۲ بهمن امسال ثبت کردند

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ایوان گفت: جوانان، داوطلبان و امدادگران این جمعیت با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، انزجار خود را از مستکبران جهان اعلام کردند.
مهدی فاضلی با اعلام این خبر افزود: اعضای هلال احمر ایوان همسو با راهپیمایان صحنه‌ای باشکوه را در ۲۲ بهمن امسال ثبت کردند.
وی اظهار کرد: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته در ستاد دهه فجر شهرستان ایوان، پوشش امدادی توسط عوامل امدادی هلال احمر شهرستان در طول مسیر راهپیمایی انجام شد.

تجدید میثاق اعضای جوانان شهرستان ایلام در روز ۲۲ بهمن

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایلام گفت: امسال با حضوری پر رنگ اعضای سازمان جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان ایلام در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند تا نشان دهند حافظ انقلاب و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
کریمی تصریح کرد: این حضور نشان از این است که مردم ما برای همیشه حافظ انقلاب و نظام اسلامی هستند و هیچ وقت اجازه نخواهند کشورهای غرب و شرق بخواهند چشم طمع خود را بر ایران بدوزند و همیشه پشتیبان ولایت فقیه خواهند بود.

حضور حماسی جوانان هلال احمر چرداول در راهپیمایی ۲۲ بهمن

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال اعضای جوانان هلال احمر شهرستان چرداول با شور و نشاط بیشتری در راهپیمایی حضور داشتند.

در این راهپیمایی جمعی از اعضای جوانان کانون های شاخه آزاد، کانون دانشجویی، روستایی و دانش آموزی جمعیت هلال احمر چرداول به همراه رئیس شعبه، کارشناس امور جوانان و همچنین کارکنان این جمعیت شرکت کردند.

بهار فریادیان رئیس شعبه شهرستان چرداول بیان کرد: در این راهپیمایی ایستگاه سلامت (تست فشارخون)، نمایشگاه خدمات آموزشی امدادی و همچنین فراخوانی برای عضویت اعضای جدید توسط اعضای جوانان چرداول در مسیر راهپیمایی برپا شد.

فریادیان هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی خدمات امدادی و توانایی های اعضا و همچنین فراخوان عضویت و ایجاد انگیزه جهت فراگیری آموزش های امدادی دانست.

حضور اعضای و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان دره شهر در راهپیمایی ۲۲بهمن

مسئول امور جوانان شهرستان دره شهر گفت: با توجه به اطلاع قبلی امروز اعضا شاخه های آزاد، دانشجویی، روستایی، دانش آموزی و غنچه های هلال در مراسم راهپیمایی۲۲بهمن شرکت کردند و برنامه های مانند: ایستگاه سلامت، تست فشار خون توسط شاخه دانش آموزی، دانشجویی و توزیع شکلات توسط کانون دانش آموزی مدرسه فدک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

وی افزود: ریاست محترم جمعیت و پرسنل هم در این مراسم شرکت کردند و به انجام خدمات امدادی پرداختند.

خانم صفی خانی در پایان بیان کرد:۲۲بهمن نقطه اوج وحدت و حضور آکنده ساز بصیرت و آگاهی ملت و باز تعریف چهار دهه از انقلاب اسلامی است. حضور حماسی و وحدت بخش مردم شریف ایران در راهپیمایی با شکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای عموم مردم و سیاسمداران معنای متفاوت خواهند داشت که برای دوستان مایه نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایه یاس و نا امیدی است.

حضور با ارزش ها جوانان دهلران با آرمان های انقلاب اسلامی

بمناسبت چهلیمن سال روز پیروزی انقلاب اسلامی راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن با حضور پرسنل، مسئول امورجوانان، مسئول امورداوطلبان شهرستان، اعضای کانون جوانان و روستایی، اعضای کانون دانش آموزی، کانون غنچه های مهدکودک آوای مهر برگزارشد.

فریدون ملک میرزایی رئیس شعبه جمعیت هلال احمرشهرستان دهلران در پیامی مشترک از حضور مسرت بخش و توام با بصیرت و آگاهی اعضای محترم جمعیت هلال احمر دهلران در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن تقدیر کردند.

وی تصریح کرد: حضور یکپارچه و گسترده شما اعضای محترم موجب یاس دشمنان و تجدید بیعت با آرمانهای امام و انقلاب و شهدا و تبعیت از ولایت بود و برگ زرین دیگری بر افتخارات خود افزودید و نشان دادید بصورت عملی پای انقلاب و ارزشها ایستاده اید و این جای شکر به درگاه احدیت دارد.

ملک میرزایی گفت: این اعضای جوانان این شهرستان با برپایی ایستگاه سلامت (تست فشارخون )، ایستگاه نقاشی توسط غنچه های مهدکودک برگزارشد.

رئیس شعبه شهرستان در پایان از همه اعضا که در ایام الله دهه فجر در برگزاری جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مشارکتی داشته اند تقدیرو تشکر کرده اند.

حضور پرشور اعضای کانون دانش آموزی و غنچه ها شهرستان سیروان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

جوانان این عضو این جمعیت همگام با سایر استان ها در سراسر کشور این استقلال،که همانا یکی از اصول جمعیت هلال احمر میباشد را با شکوهتر از سال های قبل جشن گرفتند. حضور اعضای جوان جمعیت هلال احمر شهرستان،از کانون های غنچه ها گرفته تا کانون دانش آموزی، جوانان همه حضور خود را به یاد گار گذاشتند.

یاسر ملک حسینی رئیس شعبه شهرستان سیروان با اشاره به حضور اعضای جوان این شهرستان و تشکر از شرکت درسالروز بهار آزادی اظهار داشت: قطعا حضور گسترده و شگفت انگیز اعضای جوان در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده یکپارچگی ملی و امید ملت برای ساختن آینده است.

وی افزود: در راهپیمایی امسال برنامه هایی از قبیل سرود انقلاب توسط کانون دانش آموزی، ایستگاه سلامت تست فشارخون و قند خون برای آحاد مردم شریف و متدین بود.

ملک حسینی ادامه داد: همزمان با چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کارکنان و اعضاء با حضور در راهپیمایی باشکوه این روز بیعت دوباره خود را با آرمان های حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری اعلام کردند. در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در این شهرستان چیزی که بیشتر به چشم می خورد و باعث جذابیت این برنامه شد برپایی ایستگاه های سلامت جمعیت هلال احمر بود .

حضور جوانان هلال احمر دوشادوش مردم مسلمان و انقلابی شهرستان مهران

سجاد نظریان زاد گفت: در این مراسم، عوامل جمعیت اعم از غنچه های هلال، کانون دانش آموزی، جوانان، امدادگران و داوطلبان ضمن پوشش امدادی در سراسر مسیر، دوشادوش مردم مسلمان و انقلابی شهرستان، به راهپیمایی پرداخته و استکبارجهانی را محکوم کردند.
رئیس شعبه جمعیت شهرستان با اشاره به فعالیت های عام المنفعه جمعیت در عرصه های مختلف تصریح کرد: از برنامه های دیگر جمعیت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، برپایی چادر سلامت و ایستگاه سنجش فشار خون با حضور خواهران عضو مرکز امور جوانان بوده است.
نظریان زدا هدف از اجرای برنامه های یاد شده را تجدید میثاق اعضای هلال احمر با ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و زنده نگهداشتن خاطره بشردوستی انسان های حق جو و حق گرا عنوان کرده است.

جوانان شهرستان ملکشاهی هم صدا و همدل با مردم نوع دوست

اعضای کانون جوانان و نجاتگران به همراه کارکنان هلال احمر ملکشاهی هم صدا و همدل با مردم نوع دوست و ولایت مدار شهرستان در این راهپیمایی با شکوه شرکت کردند.

حشمت اله شجاعی افزود: این راهپیمایی با حضور حداکثری اعضا و کارکنان و با هدف حمایت از تامین و احترام انسان ها در قالب ایستگاه سلامت و پوشش امدادی در طی مسیر حرکت مردم برگزار شد.

رئیس شعبه جمعیت شهرستان تصریح کرد: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی به جهانیان ثابت کرد که دوران قدرت مأبی گذشته و ملت ما راه امام و شهیدان را ادامه خواهند داد.