در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۹۷ صورت گرفت: تجدید میثاق مدیران، کارکنان، جوانان و داوطلبان هلال احمر همدان با آرمان های انقلاب


مدیران، کارکنان، جوانان و داوطلبان هلال احمر همدان با آرمان های انقلاب در کنار دیگر مردم ولایتمدار استان همدان امروز آمدند تا بگویند هیچ‌گاه نخواهیم گذاشت خون پاک شهدای انقلاب، دفاع مقدس، ۱۷ هزار شهید ترور و مدافعان حرم پایمال شود و آمدند تا حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات برسانند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرهمدان، امروز همه آمده بودند تا با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بگویند هیچ‌گاه مشکلات و حواشی ایجادشده توسط دشمنان داخلی و خارجی باعث نمی‌شود ذره‌ای از آرمان های امام خمینی(ره) و شهدای گران‌قدر ایران اسلامی دور شویم.

امروز سردی هوا و بارش برف و باران در برخی نقاط استان همدان همچون لالجین و نهاوند دوچندان بود اما جوانان هلال احمر با برپایی ایستگاه سلامت وشرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به خیابان‌ها آمدند.
آمدند تا وجب به وجب خیابان‌ها مملو از جمعیت باشد و فضایی خالی نماند تا دستاویزی برای رسانه‌های معاند داخلی و خارجی و گرگان زالوصفتی که ایران اسلامی را قبل از انقلاب چپاول کردند ایجاد نشود.

در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ مدیران، کارکنان، جوانان و داوطلبان هلال احمر همدان با آرمان های انقلاب مردم ولایتمدار استان همدان امروز آمدند تا بگویند هیچ‌گاه نخواهیم گذاشت خون پاک شهدای انقلاب، دفاع مقدس،۱۷هزار شهید ترور و مدافعان حرم پایمال شود و آمدند تا حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات برسانند .