حضور جوانان هلال احمر سیستان و بلوچستان در شکوه چهل سالگی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان از حضور گسترده و حماسی پرسنل، غنچه های هلال، اعضای کانون های دانش آموزی و چهارگانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان، علیرضا میری اظهار کرد: دهه فجر سرآغاز سرنگونی نظام سلطه بر ملت ایران و فروپاشی رژیم دست نشانده پهلوی است که با رمز استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی رقم خورده است .

وی افزود:  در بهمن ۵۷ مردم شریف ایران اسلامی با ایمان به خدا و با رمز وحدت وبه نمایش گذاشتن بصیرت و آگاهی، به رخ جهانیان کشانده شد.

میری تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به عنوان معجزه قرن حاضر و مبداء تحولات اساسی در بین جهانیان است و این دستاورد مهم باید همواره گرامی داشته شود و تحولات علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و فن‌آوری در عرصه‌های بین‌المللی، نشان از گسترش مبانی فکری جمهوری اسلامی به همه نقاط جهان است که هر روز بر گستره آن افزوده می‌شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان با توجه به حضور غنچه های هلال و اعضای جوانان استان در راهپیمایی۲۲ بهمن خاطر نشان کرد: دنیا باید ایران اسلامی را الگوی خود قرار دهد که علی رغم تحریم‌ها و بی‌مهری‌ها، با شتاب فزاینده‌ای به سمت پیشرفت گام برمی‌دارد.

وی حضور گسترده جوانان را در صحنه‌های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی را باعث عجز و ناتوانی دشمنان انقلاب و به ویژه آمریکا دانست و گفت: ملت ایران با توجه به شرایط جهانی و منطقه‌ای و شیطنت آمریکا و دشمنان انقلاب امسال نیز با حضور میلیونی خود و گسترده‌تر از سال‌های قبل  بدخواهان نظام و ملت را با حضور خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن مایوس‌تر میکند.

از غبار روبی مزار شهداء تا اهداخون توسط پرسنل و اعضای جوانان جمعیت هلال احمرشهرستان ایرانشهر

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر از حضور پرسنل و جوانان هلال احمر در ایام مبارک دهه فجر خبر داد.

محمد رضا کرد اظهار داشت: به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و آغاز جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مزار شهدای شهرستان ایرانشهر غباروبی وعطرافشانی شد.

وی با اشاره به اینکه این مراسم در محیطی کاملا معنوی و با حضور پرسنل و اعضای جوانان جمعیت برگزار شد، افزود: شرکت کنندگان در این برنامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری، شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تجدید پیمان کردند.

اهدای خون پرسنل واعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر

محمد رضا کرد سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر پرسنل واعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان با حضور در محل سازمان انتقال خون شهرستان ایرانشهر به بیماران نیازمند خون اهدا کردند .

وی با بیان این که هدف از این برنامه یاری رساندن به نیازمندان به خون است، افزود: اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر همواه در تمام بحران‌ها و عرصه‌ها به کمک و یاری مردم آمده‌اند و جلوه‌ای از گذشت و فداکاری واقعی را به معرض نمایش گذاشته و در تمام صحنه‌ها حضوری فعال و چشمگیر داشته‌اند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر کمک به بیماران نیازمند به خون و ترویج فرهنگ نوعدوستی و بشر دوستانه را از اهداف اجرای این برنامه عنوان کرد.

وی ضمن تشکر از مدیریت و پرسنل خدوم سازمان انتقال خون، افزود: خوشبختانه همکاری بسیار خوبی بین جمعیت هلال احمر و سازمان انتقال خون وجود دارد که در دوره‌ها و مناسبت‌های گوناگون اعضای هلال احمر با هدف یاری رساندن به افراد نیازمند خون خود را اهدا نموده و مشارکت فعال دارند.