دوران جوانی دوران تحول، جهش، اثرگذاری و تصمیم های بزرگ در زندگی است


همزمان به چهلمین سالگرد پیروزی جمهوری اسلامی ایران ، نشست صمیمی دبیران و شورای اجرایی کانون های دانشجویی استان گلستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان، معاون امور جوانان استان اظهارکرد: همزمان با گرمیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، نشست صمیمی دبیران و شورای اجرایی کانون های دانشجویی استان گلستان با حضورمعاون محترم اداری پشتیبانی استان و آقای فضل الله تبار داوطلب جوان و عضو شورای مرکزی دبیران دانشجویی کشور انجام شد.

فوژان طبسی مطرح کرد: هر تحولی را در جوامع بشری، نسل جوان ایجاد می کند و انقلاب اسلامی ایران نیز به همت نسل جوان پیروز شد.

وی خودباوری، خلاقیت و ابتکار عمل و خطرپذیری را از جمله ویژگی های نسل جوان فعال در عرصه های گوناگون خواند و گفت: دوران جوانی دوران تحول، جهش، اثرگذاری و تصمیم های بزرگ در زندگی است.

طبسی اضافه کرد: مشارکت جوانان در تمام صحنه‌های انقلاب همچون سازندگی، دفاع در مقابل توطئه‌های داخلی و خارجی و حضور فعال در انتخابات، بیانگر اعتماد به نفس در جوانان است.

طبسی ادامه داد: در کشور ما نیز نسل جوان، سهم بزرگی از تحولات و پیشرفتهای کشور را بر عهده داشته و شاهد حضور جوانان در عرصه‎های مختلف از شکل‎گیری انقلاب گرفته تا پیروزی آن و پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده و هستیم.

در حاشیه این گردهمایی که قریب به ۸ ساعت به طول انجامید، علاوه بر ارائه گزارش ۶ ماهه عملکرد کانون ها و پیشنهادات و انتظارات دبیران و اعضای شورای اجرایی، کارگاه آموزشی با موضوع ایجاد کسب و کارهای نو و کار آفرینی جهت افزایش توانمندی دبیران برگزار شد.