از برگزاری آموزش مهارت زندگی تا برپایی نمایشگاه با مشارکت اعضای کانون های دانش آموزی

به مناسبت ایام مبارک دهه فجر کارگاه مهارت زندگی در شهرستان نیمروز و نمایشگاه مهارت آموزی و کسب و کار ویژه اعضای کانون های دانش آموزی شهرستان ایرانشهر برپا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، محمد کرمی زاده رییس جمعیت هلال احمر شهرستان نیمرزو امروز در این همایش گفت: انقلاب اسلامی به پشتوانه خون شهدای گران‌قد، امسال شاهد چهلمین سال پیروزی خود در سایه‌سار بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا است.

وی افزود: طی ۴۰ سال گذشته انقلاب شکوهمند اسلامی ایران توانسته است، دستاوردهای بزرگ و درخشانی را برای کشور به‌وجود بیاورد که بسیاری از قدرت‌های جهان را در پی آن داشته است که مانع از درخشش آن باشد.

بیان کرد: کشور ایران با پشتوانه مردم وفادار، متدین و انقلابی با قدرت پله‌های رشد و ترقی را طی می‌کند و هر سال این رشد سرعت و شتاب بیشتری نیز به خود می‌گیرد.

کرمی زاده ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا بیان کرد: این بانوی بزرگوار اسلام توانست در طول حیات خویش به دفاع از ولایت بپردازد که امید می‌رود دختران ما امروز به ضمن ادامه این راه، پاک‌دامنی حضرت فاطمه را برای خود الگو بدارند.

برپایی بازارچه کارآفرینی ومهارت آموزی توسط اعضای کانون های دانش آموزی جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، بازارچه کارآفرینی ومهارت آموزی به همت کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدرسه صدیقه طاهره (س) برپاشد.

محمد رضا کرد سرپرست جمعیت جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر گفت: این بازارچه نیز با هدف به نمایش گذاشتن فعالیت ها، توانمندی ها و کارهای صورت گرفته در بین دانش آموزان دخترانه صدیقه طاهره (س) دایر شده است دارای بخش های مختلف «محصولات فرهنگی هنری ، صنایع دستی، عکس و پوستر و غذاهای بومی و محلی» چادر سلامت وگرفتن فشارخون وتست قند می باشد.

وی در پایان گفت : با حضور مسئولین آموزش و پرورش و جمعت هلال احمر این شهرستان از دانش آموزان دادرس که در برپایی این جشنواره کمک شایانی کرده اند با اهدای جوایزی از آنها تقدیر شد.