از پیام تبریک معاون امور جوانان تا تجلیل از فرشتگان سفید پوش به مناسب روز پرستار


پرسنل و اعضا جوانان هلال احمر خراسان رضوی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب ( س ) با حضور در بیمارستان ها با اهدا گل به پرستاران از این فرشتگان سفید پوش تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی علیرضا معین زاده معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در پیامی ولادت حضرت زینب (س ) و روز پرستار را تبریک گفت متن پیام به شرح ذیل است:
بسمه تعالی

پرستاری در فرهنگ ایرانی و اسلامی جایگاه بسیاررفیعی دارد و جامعه پرستاری، مجموعه ای زحمتکش و پویا با هدفی مقدس، سرشار از نوع دوستی و شیفته خدمت است.

بی شک، نام گذاری این روز فرخنده، به عنوان روز پرستار، ادای احترام به فرشتگانی زمینی است که خدمت بی ادعا را بزرگ‌ترین افتخار خود می‌دانند و بواسطه این افتخار به دنبال کسب رضای الهی هستند.

اینجانب ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب(س)از زحمات بی‌دریغ و تلاش‌های بی‌وقفه پرستاران وامدادگران سخت کوش سراسر میهن عزیزمان ایران که در تحقق اهداف نظام سلامت قدم برمیدارند، تقدیر وتشکر نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون مسالت می نمایم.

علیرضا معین زاده _ معاون امور جوانان هلال احمر استان خراسان رضوی

تجلیل از پرستاران توسط غنچه های هلال احمر کاشمر
به منظور گرامیداشت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار غنچه های هلال مهد کودک های اندیشه و باران به دیدار پرستاران رفتند.

احمد رضا پور رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر گفت: همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب (س)و روز پرستار غنچه های هلال مهد کودک های اندیشه و باران با حضور در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) روز پرستار و میلاد فرخنده بزرگ پرستار عالم امکان را گرامی داشتند.
وی ادامه داد: این نوگلان با حضور در بخش های مختلف بیمارستان ضمن اهدای شاخه گل به پرستاران و هم خوانی سرود پرستار این روز را به آنها تبریک گفته و صبر و شکیبایی آنها را ستوده و ارادت خود را نسبت به پرستاران ابراز نمودند. و در پایان مربیان مهد درباره ویژگیهای شخصیتی حضرت زینب و وظایف خطیر پرستاران و زحمات شبانه روزی آنها در کنار بستر بیماران برای غنچه ها توضیحاتی ارائه نمودند.

تجلیل از پرستاران در روز پرستار توسط اعضا جوانان شهرستان تربت حیدریه
تعدادی از جوانان بشر دوست جمعیت هلال احمر تربت حیدریه به مناسبت گرامی داشت ولادت حضرت زینب علیها السلام و روز پرستار با حضور در محل بیمارستان رازی از خدمات ارزنده پرستاران تقدیر و تشکر نمودند و کار پرستاران را با ارزش دانستند.

مسعود سعادت نژادمسئول مرکز امور جوانان تبرت حیدریه در این باره گفت: با اشاره به همکاری های فی ما بین مراکز درمانی و بیمارستان ها با جمعیت هلال احمر بر خود لازم دانستیم از خدمات ارزنده همکاران در نظام پرستاری در این روز خجسته قدردانی کنیم
وی افزود: همزمان با این برنامه غنچه های هلال مهد مادر با حضور در بیمارستان نهم دی از زحمات پر تلاش این مرکز هم قدر دانی نمودند.

سعادت نژاد اضافه کرد: اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان به همه بخش های بیمارستان مراجعه و با اهدای گل و شیرینی به پرستاران این مجموعه این روز بزرگ را تبریک و از زحمات آنان قدردانی کردند.

غنچه های هلال جغتای در روز پرستار به دیدارپرستاران رفتند

همزمان با روز ولادت حضرت زینب(س)وروز پرستار رئیس شعبه ،مسئول جوانان، جمعی از‌ امدادگران، نوجوانان، داوطلبان به همراه مددومهربان غنچه های هلال سرزمین کوچولوها با حضور در بیمارستان ولی عصر (عج)جغتای با اهداءگل‌وشیرینی‌ازپرستاران‌این‌بیمارستان تجلیل به عمل آورده واین روز را به آنان تبریک گفتند.

لازم‌به‌ذکراست؛ در این مراسم اعضاء مهد سرزمین کوچولوهای( غنچه های‌هلال)‌ بااهداء‌ کارت تبریک این روز را تبریک گفتند.

تبریک روز پرستار توسط اعضای جوانان وداوطلبان هلال احمر بردسکن به پرستاران بیمارستان ولی عصر( عج)
به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار ,اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمر شهرستان بردسکن با پرستاران بیمارستان این شهر دیدار کردند.

احمد رضا پور رئیس جمعیت هلال احمر بردسکن با اعلام این خبر گفت: خداوند متعال پرستاران را از جمله بندگان خاص خود می داند ک این شغل با ارزش و تاثیرگزار به آنها عطا کرده است.

وی افزود: پرستاران با تأسی از آموزه های اسلامی و انسانی و با پیروی از سیره حضرت زینب کبری(س) رنج مشکلات را بر خود هموار ساخته و به التیام درد بیماران می پردازند.

رضا پور با تبریک روز پرستار و ولادت حضرن زینب (س) به تمامی پرستاران تصریح کرد: اعضای جوانان و داوطلبان به پاس زحمات این پرستاران گرانقدر به همه بخش های بیمارستان مراجعه کرده و با اهدای گل و شیرینی از آنان قدر دانی کردند.