بسته خبری مراسم سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار به پاس قدردانی از زحمات پرستاران مراسم جشنی در تمام شعب استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ پیش دبستانی فرهنگ شهرستان کنگان با دعوت از پرستاران برنامه ایی به همین مناسبت برگزار کرد. در این مراسم پرستاران به نمایندگی از جامعه سفید پوش پرستاری تجلیل شدند.

آمنه غریبی با اشاره به این خبرگفت: علاوه بر نکو داشت مقام این عزیزان آشنایی کودکان با این دسته از مشاغل از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. وی افزود: کودکان در این برنامه با شغل پرستاری آشنا و برای پرستاران به اجرای برنامه پرداختند.

غریبی خاطرنشان کرد : در ادامه این برنامه کودکان این پیش دبستانی از لحاظ سلامت دهان و دندان نیز مورد بررسی و معاینه قرار گرفتند.

ریاست شعبه تنگستان از زحمات پرستاران تقدیر کرد
روز گذشته مسئولین جمعیت هلال احمر شهرستان تنگستان ضمن حضور در بیمارستان این شهرستان از خدمات و مجموعه فعالیت های درمانی این پرسنل تقدیر کردند.

مسئولین شعبه در خصوص همکاری داوطلبانه کانون های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و حضور فعالانه و داوطلبانه پزشکان و پرستاران در ویزیت های رایگان به تبادل نظر پرداختند.

حضور اعضاء در بیمارستان جم به مناسبت روز پرستار
با توجه به سالروز میلاد حضرت زینب که مصادف گردیده با روز پرستار اعضای این شهرستان با حضور در بیمارستان ضمن تقدیر و اهدا گل به پاس زحمات انان از خدمات پرستاران تقدیر کردند.

در این دیدار اعضای کانون در خصوص فعالیت های بشردوستانه و همکاری حوزه درمانی در فعالیت های این سازمان به گفتگو پرداختند.

تقدیر از پرستاران شهرستان دیر

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر ضمن تبریک میلاد حضرت زینب و روز پرستار گفت: روز پرستار، روز جاری عاطفه ها، روز درخشیدن ایمان در قلب های مهربان، روز افتخار انسان به انسانیّت است.

وی افزود: پرستاران از جمله مجموعه هایی هستن که جدای تعهدات شغلی یه عشق و محبتی در تمامیت کاری آنان جای دارد و این امر همواره باعث روحیه بخشی های بسیاری برای بیمارانی که سو سو نگاهشان استرس و اضطراب است.

غریبی خاطرنشان کرد: در مجموعه سازمان جوانان نیز در کانون دانشجویی، دانشجویان پرستاری حضور دارند که همیشه در برنامه مربوطه با شور اشتیاقی بسیای پای به عرصه خدمت و خدمات بشردوستانه می گذارند.