ادامه فعالیت های بشر دوستانه و آموزشی جوانان هلال احمر فارس


معاون امور جوانان در گفتگو با روابط عمومی از فعالیت های جوانان فارس که با انجام فعالیت‌های بشردوستانه و اموزشی بر توانمندی‌های اعضای خود را برای تربیت جوانانی توانمند با روحیه بشردوستی و نوع دوستی بکار گرفته اند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس، غلامحسین تجلی معاون امور جوانان هلال احمربا اشاره به اقدامات آموزشی انجام شده در حوزه جوانان در چند روز اخیرگفت: سازمان جوانان از طریق فعالیت‌های بشردوستانه، آموزشی، امدادی و فرهنگی میتواند بر توانمندی‌ های امدادی اعضای خود را برای تربیت جوانانی توانمند با روحیه بشردوستی و نوع دوستی به کار گیرد.

وی ادامه داد: این بخش از فعالیت ها در استان فارس با انجام برنامه های آموزشی مخاطرات ویژه اعضای کانون های جوانان در شهرستان های آباده، فراشبند و خنج در ادامه کلاس های اموزشی ادامه داشت.

تجلی افزود: همچنین در روزهای گذشته در ادامه فعالیت های آموزشی جلسات مهمی در حوزه های مختلف برگزار شد که می توان به برگزاری جلسه مسئولین جمعیت هلال احمر شهرستان رستم با اداره ورزش و جوانان این شهرستان، جلسه مسئولین جمعیت هلال احمر اقلید با مدیران و مسئولین دانشگاه پیام نور شهرستان اقلید، جلسات مجزا مسئولین هلال احمر فیروز آباد و رستم با اموزش و پرورش شهرستان که همه در جهت رشد و شکوفایی فعالیت های جوانان شکل گرفته اشاره کرد.

همچنین از جمله فعالیت های اموزشی میتوان به برگزاری کلاس اموزشی آشنایی با تجهیزات کوهستان ویژه دبیران دانشجویی شهرستان قیروکارزین نیز اشاره کرد.

معاون امور جوانان در پایان این خبر گفت: اعضای جوانان پر شور و خلاقانه بر قعالیت های بشر دوستانه خود در سراسر استان فارس تلاش میکنند و باید فعالیت‌های هلال احمر باید فراگیر شود و سعی ما براین است که مردم با فعالیت‌ها آشنا شوند و در این زمینه همگان با ما همکاری کنند.