برگزاری اولین جلسه ویدئو کنفرانس دبیران و اعضای شورای منطقه ای کنگره دانش آموزی هلال احمر درگلستـان

همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب (س) اولین نشست ویدئو کنفرانسی کانون های دانش آموزی با حضور معاون امورجوانان، رئیس اداره پیش دبستانی و دانش آموزی، رئیس شعبه شهرستان گرگان و اعضا شورای مرکزی کنگره منطقه شمال شرق کشور در استان گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان؛ اولین نشست ویدئو کنفرانسی کانون های دانش آموزی با حضور معاون امورجوانان، رئیس اداره پیش دبستانی و دانش آموزی، رئیس شعبه شهرستان گرگان و اعضا شورای مرکزی کنگره منطقه شمال شرق کشور در استان گلستان برگزار شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان با تبریک به مناسبت میلاد حضرت زینب (س)بیان کرد: هدف از تشکیل کانون هلال‌احمر در مدارس ایجاد ارتباط صحیح و سالم در بین اعضای کانون دانش‌آموزی بر اساس فرهنگ قرآنی «تعاونوا علی البر و التقوی» دانست و اظهار کرد: شرکت در فعالیت‌های بشردوستانه و امدادی احساس مفید بودن را در بین دانش آموزان ایجاد می‌کند.

طبسی ادامه داد: تعامل اعضا برای انجام فعالیت‌ها و مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها منطبق بر نیازهای آنان همسو با اهداف جمعیت می‌باشد که با تحقق آن می‌توان انتظار داشت اعضا به پویایی، خودباوری و احساس مسئولیت در قبال خود و دوستانشان دست‌ یابند.

در این جلسه ویدئو کنفرانسی تمامی دبیران با حضور مدیران عامل استان ها و معاونین جوانان و… حضور داشتند، که دبیران کانون های دانش آموزی سراسر کشور و اعضا این کنگره به معرفی خود پرداختند.

گفتنی است؛ اسما زاهدی نیا در بخش دختران و مهران دشتی زاده در بخش پسران از اعضای منتخب کانون های دانش آموزی استان گلستان ، در اردوهای کشوری به عنوان اعضای شورای مرکزی کنگره منطقه ای کانون های دانش آموزی هلال احمر در منطقه شمال شرق انتخاب شده اند.