تقدیر از دبیر و اعضای شورای مرکزی کنگره کانون های دانش آموزی سیستان و بلوچستان

جلسه ویدئو کنفرانس و تقدیر از دبیران و اعضای شورای مرکزی کنگره دانش آموزی هلال احمر با حضور مدیر عامل جمعیت استان، روسای شعب شهرستان های زابل و زاهدان، مربیان آموزش و پرورش و دانش آموزان منتخب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان؛ جلسه ویدئو کنفرانس با حضور مدیر عامل جمعیت استان آقای راشکی، روسای شعب شهرستان های زابل و زاهدان، مربیان آموزش و پرورش، کارشناسان امور جوانان، دبیر و اعضای شورای مرکزی کنگره کانون های دانش آموزی برگزار شد.

رسول راشکی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان با هدف اینکه اعضای کانون های دانش آموزی بازوان خوبی در جهت ترویج آموزش طرح ملی دادرس در مدارس سطح استان هستند اظهار کرد: یکی از مواردی که در شکل‌گیری هویت نوجوانان نقش مهمی ایفا می‌کند، عضویت در گروه همسالان است که این امر در کانون‌های دانش‌آموزی هلال‌احمر با آموزش مهارت‌های امدادی و بشردوستانه و حضور در فعالیت های بشردوستی با در نظر گرفتن توانمندی‌های نوجوانان مشهود است.

راشکی ادامه داد: فعالیت و حضور در برنامه های کانون‌های دانش آموزی هلال احمر برای نوجوانان تجارب موفقیت‌آمیز و خوشایندی را فراهم کرده است.

وی تصریح کرد: برنامه ها و فعالیت هایی که در مسیر آموزش برای دانش آموزان کانون های دانش آموزی هلال احمر برنامه ریزی می شود در واقع نوعی سرمایه‌گذاری است و جمعیت هلال‌احمر استان هرقدر بتواند مهارت دانش‌آموختگان خود را ارتقا دهد، در آینده نتایج بهتری را در عملکرد دانش‌آموزان خواهد دید، بنابراین کاملاً منطقی و ارزشمند است که توجه ویژه‌ای به دانش‌آموزان شود.

در پایان نیز مدیرعامل جمعیت هلال احمر از خانم ها سعیده اصغری بعنوان دبیر شورا و کوثر شجاعی بعنوان عضو شورا از شهرستان زابل و همچنین از آقای محمدرضا مطهری بعنوان عضو شورا از شهرستان زاهدان با اعطای حکم انتصاب و اهدا جوایز تقدیر و تشکر کرد.